>     >  

قایق بادی اینتکس، حرفه ای جیمینی و قایق بادی بزرگ موتوری 

 انواع قایق بادی اینتکس با قابلیت نصب موتور و قایق بادی جیمینی و قایق بادی حرفه ای دارای ظرفیت های یک تا شش نفره بزرگ با قیمت شرکتی موجود میباشد این قایق های بادی دارای پمپ باد و پارو میباشند که بستگی به مدل و کارایی آنها از مدل های استخری تا مدل های دریایی برای استفاده تفریحی و قایقرانی موتوری یا ماهیگیری کاربرد دارند از دیگر مزیت های آنها میتوان به قیمت مناسب و حمل و نقل راحت اشاره کرد در صورتی که نیاز بخرید یک قایق بادی از معتبر ترین مرکز و نمایندگی فروش قایق های بادی در ایران با قیمت شرکتی را دارید با ما تماس بگیرید.
 
قیمت قایق های بادی بروز بوده و شامل 18 ماه ضمانت پمپ باد و زمان تست خرابی و همچنین خدمات پس از فروش میباشند 

4
تعداد نظرات : 43          امتیاز:4/5
تعداد کالای موجود: 31 عدد نمايش   آيتم در هر صفحه ترتيب 
صفحه:  <  1  2 
قایق بادی آر ایکس دو نفره
       کد کالا : 61095
195,000 تومان
خرید
این قایق بادی ساخت شرکت بست وی است، جنس بدنه قایق از پی وی سی دو لایه بوده و بدلیل داشتن امنیت بیشتر از سه قسمت مجزا باد میشود. دریچه های این قایق بادی از نوع پستونکی است و با فشار دادن نازل پمپ باد داخل دریچه را بعقب فرستاده و باد را بداخل قایق میفرستد، در صورتیکه حتی دو قسمت از انواع قایق های بادی سوراخ و یا پاره شوند قسمت سوم از بین نرفته و قایق را روی آب نگه میدارد.
قایق بادی نوا سه نفره
       کد کالا : 65008
650,000 تومان
خرید
 قایق بادی NEVA 3 شرکت بست وی محصولی بسیار مناسب برای ماهیگیری است این قایق از پی وی سی سه لایه تشکیل شده که بدلیل مسائل امنیتی از سه بخش مجزا باد میشود بخش اول کف قایق است که از یک دریچه پستونکی کوچک بادی تشکیل شده است، بخش دوم دیواره دور تا دور قایق بادی است که از یک دریچه پیچ شونده بزرگ جهت باد و تخلیه راحت تر تشکیل شده است و قسمت سوم لایه بدنه خارجی این قایق بادی است که از دریچه بزرگ پیچشی تشکیل میشود تمامی این بخش ها بطور کامل از یکدیگر مجزا هستند و در صورت هر گونه پارگی و ترکیدگی حتی برای دو قسمت، قسمت سوم میتواند قایق را روی آب نگه دارد دریچه های صندلی قایق نیز از نوع پستونکی کوچک هستند. دوقسمت عقب و جلوی این قایق برای نگهاری لوازم خالی بوده و بعنوان یک انباری استفاده میشود. راجع به لوازم این قایق سه نفره قسمت مشخصات را مطالعه نمایید.
قایق بادی پسستر دو نفره
       کد کالا : 58347
150,000 تومان
160,000 تومان
خرید
قایق بادی PACESTTER 2 شرکت اینتکس با پی وی سی دو لایه است که بدلیل مسائل امنیتی از دو قسمت مجزا باد میشود قسمت اول کف قایق است که از یک دریچه پستونکی کوچک بادی تشکیل شده است، قسمت دوم بدنه قایق است و دریچه پستونکی کوچک دارد. این لایه ها کاملا از یکدیگر مجزا هستند و در صورت بروز هر گونه مشکل حتی برای هر قسمت این قایق بادی، قسمت دیگر قایق را روی آب نگه دارد راجع به لوازم این قایق دونفره قسمت مشخصات محصول را مطالعه نمایید.
قایق بادی حرفه ای
       کد کالا : 0000
موجود نمی باشد
خرید
قایق بادی حرفه ای محصول شرکت زودیاک فرانسه است، این قایق ها از بدنه ضد برش تشکیل شده که قسمت کف آنها آلمینیوم است. مناسب برای استفاده موتور های حرفه ای تا 100 اسب بخار میباشند و البته این محصول نیاز به جواز تردد داشته و باز و بسته کردن آن نیز نیاز به دو نفر دارد. قابلیت نصب فرمان و صندلی روی قایق دارد.
پارو پلاستیکی اینتکس
       کد کالا : 59623
28,000 تومان
خرید
پاروی قایق پلاستیکی مناسب برای استفاده انواع قایق های بادی اینتکس از نوع ساده و قایق های با ظرفیت و تحمل وزن تا 200 کیلوگرم میباشد.
پاروی آلمینیومی اینتکس
       کد کالا : 69627
44,000 تومان
55,000 تومان
خرید
این پارو بوسیله رابطی که دارد میتواند به یکدیگر متصل شود و بصورت ضربدری نیز عمل کند. وسط هر کدام از این پارو های فلزی رابطی وجود نداشته و تنها از قسمت نوک پارو متصل میشود و دیگر مشکل شکستن پارو وجود نخواهد داشت. بسیار سبک و قابل حمل و نقل میباشد. دسته آلمینیومی این پارو آلومینیمی و نوک آن پلاستیکی است و با پیم از نوک پارو اتصال دارد.
چسب تعمیر قایق بادی اینتکس
       کد کالا : 56632
8,000 تومان
خرید

از کیت تعمیر اینتکس برای تعمیر سایر محصولات بادی همچون استخر بادی، استخر پیش ساخته، تشک بادی، مبل بادی و... استفاده میشوداین کیت دارای یک وصله 20 سانتی و چسب مایع مخصوص جهت تعمیر لوازم بادی اینتکس دارد.

صفحه:  <  1  2