>     >  

قایق بادی اینتکس، حرفه ای جیمینی و قایق بادی بزرگ موتوری 

 انواع قایق بادی اینتکس با قابلیت نصب موتور و قایق بادی جیمینی و قایق بادی حرفه ای دارای ظرفیت های یک تا شش نفره بزرگ با قیمت شرکتی موجود میباشد این قایق های بادی دارای پمپ باد و پارو میباشند که بستگی به مدل و کارایی آنها از مدل های استخری تا مدل های دریایی برای استفاده تفریحی و قایقرانی موتوری یا ماهیگیری کاربرد دارند از دیگر مزیت های آنها میتوان به قیمت مناسب و حمل و نقل راحت اشاره کرد در صورتی که نیاز بخرید یک قایق بادی از معتبر ترین مرکز و نمایندگی فروش قایق های بادی در ایران با قیمت شرکتی را دارید با ما تماس بگیرید.
 
تمامی قیمت ها بروز بوده و دارای 18 ماه ضمانت پمپ باد، زمان تست خرابی و خدمات پس از فروش میباشد  

4
تعداد نظرات : 28          امتیاز:4/5
تعداد کالای موجود: 28 عدد نمايش   آيتم در هر صفحه ترتيب 
صفحه:  <  1  2 
قایق بادی آر ایکس دو نفره

توضیحات بیشتر

       کد کالا : 61095
195,000 تومان
خرید
این قایق بادی ساخت شرکت بست وی است، جنس بدنه قایق از پی وی سی دو لایه بوده و بدلیل داشتن امنیت بیشتر از سه قسمت مجزا باد میشود. دریچه های این قایق بادی از نوع پستونکی است و با فشار دادن نازل پمپ باد داخل دریچه را بعقب فرستاده و باد را بداخل قایق میفرستد، در صورتیکه حتی دو قسمت از انواع قایق های بادی سوراخ و یا پاره شوند قسمت سوم از بین نرفته و قایق را روی آب نگه میدارد.
قایق بادی حرفه ای

توضیحات بیشتر

       کد کالا : 0000
موجود نمی باشد
خرید
قایق بادی حرفه ای محصول شرکت زودیاک فرانسه است، این قایق ها از بدنه ضد برش تشکیل شده که قسمت کف آنها آلمینیوم است. مناسب برای استفاده موتور های حرفه ای تا 100 اسب بخار میباشند و البته این محصول نیاز به جواز تردد داشته و باز و بسته کردن آن نیز نیاز به دو نفر دارد. قابلیت نصب فرمان و صندلی روی قایق دارد.
پارو پلاستیکی اینتکس

توضیحات بیشتر

       کد کالا : 59623
28,000 تومان
خرید
پاروی قایق پلاستیکی مناسب برای استفاده انواع قایق های بادی اینتکس از نوع ساده و قایق های با ظرفیت و تحمل وزن تا 200 کیلوگرم میباشد.
پاروی آلمینیومی اینتکس

توضیحات بیشتر

       کد کالا : 69627
44,000 تومان
55,000 تومان
خرید
مشخصات پاروی آلمینیومی
طول 120 سانتیمتر در حالت معمولی
طول 244 سانتیمتر در حالت متصل یا کایاکی
بسیار سبک و قابل حمل و نقل براحتی
دسته آلمینیومی و نک پارو پلاستیکی
اتصال با پیم از نوک پارو 
 
صفحه:  <  1  2