>     >  

قایق بادی اینتکس، حرفه ای جیمینی و قایق بادی بزرگ موتوری 

 انواع قایق بادی اینتکس با قابلیت نصب موتور و قایق بادی جیمینی و قایق بادی حرفه ای دارای ظرفیت های یک تا شش نفره بزرگ با قیمت شرکتی موجود میباشد، از سایر مدلهای قایق های بادی میتوان به قایق بادی مارینر (دارای کف فایبر گلاس)، قایق بادی جی می نی (دارای کف آلمینیومی یا فایبرگلاس یا تخته) قایق بادی اکسکروشن، قایق بادی کایاک یک و دو نفره ورزشی، قایق بادی ویجر بست وی، قایق بادی چلنجر و اکسپلورر، قایق سیهاوک اشاره کرد. اکثر این قایق های بادی دارای پمپ باد و پارو میباشند که بستگی به مدل و کارایی آنها از انواع استخری تا مدل های دریایی برای استفاده تفریحی و قایقرانی موتوری یا ماهیگیری کاربرد دارند. برای توضیحات بیشتری راجع به خرید انواع قایق بادی به قسمت راهنمایی خرید انواع قایق بادی مراجعه نمایید.
 مزایای استفاده از قایق های بادی اینتکس و بست وی:
قیمت قایق بادی در مقایسه با قایق های چوبی و فایبر گلاسی بسیار ارزانتر است * حمل و نقل قایق بادی بسیار راحت بوده و با وزن کمی که دارد از دغدغه های داشتن یک قایق میکاهد * براحتی با استفاده از یک پمپ باد با چند ضربه باد شده و بهمین راحتی میتوان باد آنرا خالی نمود * قایق بادی قابل تعمیر است و در صورتیکه سوراخ، پاره یا پنچر شود براحتی با لوازم پنچر گیری و چسب مخصوص تعمیر قایق بادی رفع میشود * قایق بادی خدمات پس از فروش داشته و برای خرابی و پارگیهای شدید میتوان آنرا به نمایندگی اینتکس برای تعمیرات قایق ارسال کرد * اکثر مدلهای قایق بادی را میتوان به موتور تجهیز کرد و از داشتن یک قایق بادی موتوری لذت برد * نوع های متونع با قیمت های مختلف برای انواع سلیقه ها و کارایی های متفاوت ساخته میشود * از چند قسمت مختلف باد میشود و در صورت سوراخ شدن قایق تنها باد یک قسمت خارج میشود *  رنگ های مختلف برای سلیقه های مختلف دارد * این قایق ها در سایز های مختلف تولید شده تا بهنگام پارو زنی خستگی ایجاد نکند
در صورتیکه نیاز بخرید اینترنتی و حضوری یک قایق بادی از معتبر ترین مرکز و نمایندگی فروشگاه قایق های بادی در ایران با قیمت شرکتی را دارید با ما تماس بگیرید این محصولات اصل و فرع نداشته و تماما دارای استاندار ها و تاییدیه های بروز امریکا و اروپا و همچنین تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده است.
 
قیمت قایق های بادی بروز بوده و شامل 18 ماه ضمانت پمپ باد، زمان تست خرابی، خدمات پس از فروش و تعمیرات میباشند 

4
تعداد نظرات : 43          امتیاز:4/5
تعداد کالای موجود: 35 عدد نمايش   آيتم در هر صفحه ترتيب 
صفحه:  <  1  2 
قایق بادی جیمینی 5 نفره کف آلمینیوم
       کد کالا : Gmini.5
موجود نمی باشد
خرید
قایق بادی 5 نفره جی می نی با کف آلمینیومی چهار تکه ساخته شده است، بدنه این قایق از نوعی پی وی سی خاص که از الیافهای پلیستر پرس شده تشکیل شده است و باعث هرچه مستحکم شدن این قایق میشود، بدنه این قایق از 4 قسمت مختلف باد میشود که باعث آسودگی خیال در مواقع سوراخ شدگی و آسیب دیدگی احتمالی قایق شده و در ضمن دور تا دور بدنه آن یک نوار ضربه گیر نیز دارد  برای نصب موتور روی این قایق ها نیازی به استفاده از تخته نصب نمیباشد و خود شاسی قایق این قابلیت را دارد بهمین دلیل میتوان تا 15 اسب بخار موتور روی این محصول سوار کرد. قایق جیمینی 5 نفره واترمن دارای یک نیمکت در قسمت وسطی خود است، دارای پاروهای چرخشی بوده که براحتی در آب قابل کنترل میباشند و روی بدنه یک جای مخصوص برای نگهداری پاروهای خود داشته که هنگام استفاده از موتور میتوان آنها را براحتی به این قسمت متصل کرد.
قایق بادی آر ایکس دو نفره
       کد کالا : 61095
195,000 تومان
خرید
این قایق بادی ساخت شرکت بست وی است، جنس بدنه قایق از پی وی سی دو لایه بوده و بدلیل داشتن امنیت بیشتر از سه قسمت مجزا باد میشود. دریچه های این قایق بادی از نوع پستونکی است و با فشار دادن نازل پمپ باد داخل دریچه را بعقب فرستاده و باد را بداخل قایق میفرستد، در صورتیکه حتی دو قسمت از انواع قایق های بادی سوراخ و یا پاره شوند قسمت سوم از بین نرفته و قایق را روی آب نگه میدارد.
قایق بادی نوا سه نفره
       کد کالا : 65008
550,000 تومان
650,000 تومان
خرید
 قایق بادی NEVA 3 شرکت بست وی محصولی بسیار مناسب برای ماهیگیری است این قایق از پی وی سی سه لایه تشکیل شده که بدلیل مسائل امنیتی از سه بخش مجزا باد میشود بخش اول کف قایق است که از یک دریچه پستونکی کوچک بادی تشکیل شده است، بخش دوم دیواره دور تا دور قایق بادی است که از یک دریچه پیچ شونده بزرگ جهت باد و تخلیه راحت تر تشکیل شده است و قسمت سوم لایه بدنه خارجی این قایق بادی است که از دریچه بزرگ پیچشی تشکیل میشود تمامی این بخش ها بطور کامل از یکدیگر مجزا هستند و در صورت هر گونه پارگی و ترکیدگی حتی برای دو قسمت، قسمت سوم میتواند قایق را روی آب نگه دارد دریچه های صندلی قایق نیز از نوع پستونکی کوچک هستند. دوقسمت عقب و جلوی این قایق برای نگهاری لوازم خالی بوده و بعنوان یک انباری استفاده میشود. راجع به لوازم این قایق سه نفره قسمت مشخصات را مطالعه نمایید.
قایق بادی پسستر دو نفره
       کد کالا : 58347
150,000 تومان
160,000 تومان
خرید
قایق بادی PACESTTER 2 شرکت اینتکس با پی وی سی دو لایه است که بدلیل مسائل امنیتی از دو قسمت مجزا باد میشود قسمت اول کف قایق است که از یک دریچه پستونکی کوچک بادی تشکیل شده است، قسمت دوم بدنه قایق است و دریچه پستونکی کوچک دارد. این لایه ها کاملا از یکدیگر مجزا هستند و در صورت بروز هر گونه مشکل حتی برای هر قسمت این قایق بادی، قسمت دیگر قایق را روی آب نگه دارد راجع به لوازم این قایق دونفره قسمت مشخصات محصول را مطالعه نمایید.
قایق بادی حرفه ای
       کد کالا : 0000
موجود نمی باشد
خرید
قایق بادی حرفه ای محصول شرکت زودیاک فرانسه است، این قایق ها از بدنه ضد برش تشکیل شده که قسمت کف آنها آلمینیوم است. مناسب برای استفاده موتور های حرفه ای تا 100 اسب بخار میباشند و البته این محصول نیاز به جواز تردد داشته و باز و بسته کردن آن نیز نیاز به دو نفر دارد. قابلیت نصب فرمان و صندلی روی قایق دارد.
پارو پلاستیکی اینتکس
       کد کالا : 59623
25,000 تومان
28,000 تومان
خرید
پاروی قایق پلاستیکی مناسب برای استفاده انواع قایق های بادی اینتکس از نوع ساده و قایق های با ظرفیت و تحمل وزن تا 200 کیلوگرم میباشد.
پاروی آلمینیومی اینتکس
       کد کالا : 69627
40,000 تومان
55,000 تومان
خرید
این پارو بوسیله رابطی که دارد میتواند به یکدیگر متصل شود و بصورت ضربدری نیز عمل کند. وسط هر کدام از این پارو های فلزی رابطی وجود نداشته و تنها از قسمت نوک پارو متصل میشود و دیگر مشکل شکستن پارو وجود نخواهد داشت. بسیار سبک و قابل حمل و نقل میباشد. دسته آلمینیومی این پارو آلومینیمی و نوک آن پلاستیکی است و با پیم از نوک پارو اتصال دارد.
چسب تعمیر قایق بادی اینتکس
       کد کالا : 56632
5,000 تومان
8,000 تومان
خرید

از کیت تعمیر اینتکس برای تعمیر سایر محصولات بادی همچون استخر بادی، استخر پیش ساخته، تشک بادی، مبل بادی و... استفاده میشوداین کیت دارای یک وصله 20 سانتی و چسب مایع مخصوص جهت تعمیر لوازم بادی اینتکس دارد.

قایق بادی 3 نفره بست وی
       کد کالا : 65044
تماس بگیرید
خرید
این محصول قایق بادی 3 نفره ساخت شرکت BEST WAY میباشد، این قایق ساخته شده از جنس پی وی سی بهمراه الیاف تار و پود ابریشم مصنوعی تولید میشود، این الیافها بصورت ضربدری بهم بافته شده تا پی وی سی پرس شده به آنها را مستحکم تر نمایند، بدنه این قایق ار سه قسمت بادی مجزا تشکیل شده است که دو قسمت روی بدنه بوده که از ورودی های بادی با دریچه های پیچ شونده و قسمت سوم کف قایق بادی بوده که از یک دریچه پستونکی بزرگ تشکیل شده اند. این دریچه های مستقل جهت ایمنی و ثبات بیشتر قایق روی آب طراحی شده اند، جای پاروی این قایق بادی از نوع چرخشی است که قابلیت زاویه دادن به پارو در هر سمت را میدهد، این قایق قابلیت نصب موتور برقی و بنزینی با توان 2 اسب بخار پارسان را دارد، پمپ باد و لوازم تعمیراتی قایق بادی را داشته و پمپ باد این قایق دارای 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس و بست وی ایران را دارد.
قایق بادی رَفت 2 نفره بست وی
       کد کالا : 65060
تماس بگیرید
خرید
بدنه این قایق شرکت بست وی از جنس پی وی سی ساخته شده است، این قایق بادی با اینکه دو نفره بوده ولی قابلیت نصب موتور برقی را دارد، دریچه های باد این قایق بصورت مجزا میباشند که ایمنی این قایق را بهنمگام مشکلات احتمالی بالا میبرند، این قسمت های در واقع با یکدیگر هیچ ارتباطی ندارند و مثلا اگر کف قایق بادی بست وی سوراخ یا پنچر شود، قسمت دیواره قادر به نگهداری قایق روی آب است، این محصول پمپ باد دستی با 18 ماه ضمانت نمایندگی بست وی دارد..
قایق بادی کایاک دو نفره آبی بست وی
       کد کالا : 65077
تماس بگیرید
خرید
قایق بادی کایاک دو نفره ساخت شرکت بست وی امریکا میباشد، این قایق بادی از جنس پی وی سی ضخیم یا سه لایه بوده که بدلیل رعایت مسائل ایمنی و امنیتی این قایق از دریچه های بادی مجزا تشکیل شده است تا بهنگام سوراخ شدگی یا پنچر شدگی احتمالی آسیبی به این محصول وارد نگردد، برای اینکه قایق بادی کایاک بتواند روی آب تعادل بهتری داشته باشد یک زائده پلاستیکی زیر قسمت کف آن گذاشته شده است، پارو های این قایق دو جفت بوده و براحتی قابل نصب و راه اندازی میباشند، دو صندلی بادی روی این قایق تعبیه شده است که با یک کمربند که از پشت هر صندلی بادی گذشته است آنها را مهار میکند، دو قسمت در جلو و پشت این قایق بصورت انبار وجود دارد که با طناب به بدنه متصل بوده و قابلیت جدا شدن از بدنه قایق کایاک را دارد، این محصول یک پمپ بادی داشته و دارای 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس ایران است. در ضمن تمامی قایق های بادی وب سایت اینتکس دارای خدمات پس از فروش و تعمیرات قایق های بادی میباشند.
صفحه:  <  1  2 

آدرس فروشگاه مرکزی اینتکس: تهران، خیابان بهبودی بسمت ستارخان، بعد از نصرت غربی، جنب بانک ایران زمین، پلاک 201، طبقه اول و دوم
شماره تماس: 02144009407 - 02166526311
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اینتکس سایت، نماینده فروش محصولات اینتکس در ایران، می باشد.
تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است
www.intex-site.com