>     >  

قایق بادی اینتکس، حرفه ای جیمینی و قایق بادی بزرگ موتوری 

 انواع قایق بادی اینتکس با قابلیت نصب موتور و قایق بادی جیمینی و قایق بادی حرفه ای دارای ظرفیت های یک تا شش نفره بزرگ با قیمت شرکتی موجود میباشد، از سایر مدلهای قایق های بادی میتوان به قایق بادی مارینر (دارای کف فایبر گلاس)، قایق بادی جی می نی (دارای کف آلمینیومی یا فایبرگلاس یا تخته) قایق بادی اکسکروشن، قایق بادی کایاک یک و دو نفره ورزشی، قایق بادی ویجر بست وی، قایق بادی چلنجر و اکسپلورر، قایق سیهاوک اشاره کرد. اکثر این قایق های بادی دارای پمپ باد و پارو میباشند که بستگی به مدل و کارایی آنها از انواع استخری تا مدل های دریایی برای استفاده تفریحی و قایقرانی موتوری یا ماهیگیری کاربرد دارند
 مزایای استفاده از قایق های بادی اینتکس و بست وی:
قیمت قایق بادی در مقایسه با قایق های چوبی و فایبر گلاسی بسیار ارزانتر است * حمل و نقل قایق بادی بسیار راحت بوده و با وزن کمی که دارد از دغدغه های داشتن یک قایق میکاهد * براحتی با استفاده از یک پمپ باد با چند ضربه باد شده و بهمین راحتی میتوان باد آنرا خالی نمود * قایق بادی قابل تعمیر است و در صورتیکه سوراخ، پاره یا پنچر شود براحتی با لوازم پنچر گیری و چسب مخصوص تعمیر قایق بادی رفع میشود * قایق بادی خدمات پس از فروش داشته و برای خرابی و پارگیهای شدید میتوان آنرا به نمایندگی اینتکس برای تعمیرات قایق ارسال کرد * اکثر مدلهای قایق بادی را میتوان به موتور تجهیز کرد * انواع گوناگونی برای سلیقه های مختلف و کارایی های متفاوت دارد * از چند قسمت مختلف باد میشود و در صورت سوراخ شدن تنها باد یک قسمت خارج میشود *  رنگ های مختلف برای سلیقه های مختلف دارد * این قایق ها در سایز های مختلف تولید شده تا بهنگام پارو زنی خستگی ایجاد نشود
در صورتیکه نیاز بخرید یک قایق بادی از معتبر ترین مرکز و نمایندگی فروش قایق های بادی در ایران با قیمت شرکتی را دارید با ما تماس بگیرید این محصولات اصل و فرع نداشته و تماما دارای استاندار ها و تاییدیه های بروز امریکا و اروپا و همچنین تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده است.
 
قیمت قایق های بادی بروز بوده و شامل 18 ماه ضمانت پمپ باد و زمان تست خرابی و همچنین خدمات پس از فروش میباشند 

4
تعداد نظرات : 43          امتیاز:4/5
تعداد کالای موجود: 31 عدد نمايش   آيتم در هر صفحه ترتيب 
صفحه:  1  2  > 
قایق بادی اکسپلورر یک نفره
       کد کالا : 58329
35,000 تومان
45,000 تومان
خرید
قایق بادی EXPLORER 100 شرکت اینتکس با ظرفیت یک نوجوان و پی وی سی یک لایه است که بدلیل مسائل امنیتی از دو قسمت مجزا باد میشود قسمت اول کف قایق است که از یک دریچه پستونکی کوچک بادی تشکیل شده است، قسمت دوم بدنه قایق است و دریچه پستونکی کوچک دارد. این لایه ها کاملا از یکدیگر مجزا هستند و در صورت ایجاد مشکل برای یک قسمت از قایق، قسمت دوم میتواند قایق را روی آب نگه دارد راجع به لوازم این قایق یکنفره قسمت مشخصات را مطالعه نمایید. این قایق با رنگ نارنجی در سه سایز یک نفره، دو نفره و سه نفره تولید میشود که هر سه سایز استفاده های معمولی ای دارند که ارتباط با آبهای بسیار آرام دارد، بعنوان مثال نوع یک نفره برای یک کودک یا نوجوان، قایق دو نفره این مدل برای دو کودک یا نوجوان و سه نفره آن برای یک بزرگسال و دو کودک قابل استفاده است.
قایق بادی اکسپلورر دو نفره
       کد کالا : 58331
58,000 تومان
70,000 تومان
خرید
قایق بادی EXPLORER 200 شرکت اینتکس با پی وی سی یک لایه و قابل استفاده یک بزرگسال و یک کودک است، بدلیل مسائل امنیتی از دو قسمت مجزا باد میشود قسمت اول کف قایق است که از یک دریچه پستونکی کوچک بادی دارد، قسمت دوم بدنه قایق است و دریچه پستونکی نیز کوچک است. این لایه ها از یکدیگر مجزا هستند و در صورت هر گونه مشکل حتی برای یک بخش از قایق، قسمت دوم میتواند قایق را روی آب نگه دارد راجع به لوازم این محصول قسمت مشخصات را مطالعه نمایید. قایق اکسپلولر دو نرفه با دو سایز یک و سه نفره نیز تولید میشود که البته این محصول بیشتر برای استفاده کودکان و نوجوانان طراحی شده است و منظور از تعداد نفرات همین دسته سنی میباشند.
قایق بادی اکسپلورر سه نفره
       کد کالا : 58332
85,000 تومان
105,000 تومان
خرید
قایق بادي EXPLORER 300 اینتکس با پی وی سی یک لایه است و مناسب برای سه کودک است که بدلیل مسائل امنیتی از دو قسمت مجزا باد میشود قسمت اول کف است که از یک دریچه پستونکی کوچک بادی تشکیل شده است، قسمت دوم بدنه قایق بوده و دریچه پستونکی کوچک دارد. این لایه ها کاملا از یکدیگر مجزا هستند و در صورت هر گونه مشکل، قسمت دوم میتواند قایق بادی را روی آب نگه دارد راجع به لوازم این محصول قسمت مشخصات را مطالعه نمایید. قایق های اکسپلولر در سه سایز مختلف از یک تا سه نفره تولید میشوند که همگی این قایق ها جزو محصولات بسیار معمولی شرکت اینتکس میباشند.
قایق بادی چلنجر یک نفره
       کد کالا : 68365
92,000 تومان
خرید
قایقی مناسب برای استفاده یک نفر در آبهای آرام میباشد، کف این محصول باد شونده بوده و دارای دریچه های باد پستونکی مجزا برای ثبات بیشتر است، دو جای پارو و دسته حمل و نقل دارد و یک طناب دور تا دوری برای نگهداری قایق در آب دارد، این قایق با سایر پمپ های بادی نمایندگی اینتکس باد میشود و یک برچسب تعمیراتی نیز دارد. راجع به تعداد نفرات این قایق باید گفت در سه سایز یک نفره، دو نفره و سه نفره تولید شده که همگی از یک نوع جنس و کیفیت تشکیل شده اند
قایق بادی چلنجر دو نفره
       کد کالا : 68367
139,000 تومان
158,000 تومان
خرید
قایق بادی چلنجر برای استفاده دو نفر بسیار مناسب می باشد. کف قایق نیز به صورت بادی است که از یک دریچه پستونکی کوچک تشکیل شده است، بدنه این قایق از دو قسمت بدنه داخلی و بدنه خارجی تشکیل شده که هر دو قسمت از دریچه های بادی پیچ شونده بزرگ تشکیل شده اند. از توضیحاتی که پیرامون دریچه باد این قایق داده شد براحتی میتوان فهمید که این سه دریچه در واقع برای ایجاد امنیت بیشتر در قایق تعبیه شده اند تا در مواقعی که قسمتی از محصول سوراخ یا پاره شد، باد تمام قایق بیرون نرود. این محصول ابزاری را به صورت رایگان در کنار خود دارد از جمله: دو پاروی پلاستیکی و جاپارویی ثابت و طناب دور و پمپ دستی دوبل می باشد. برچسب تعمیرات به صورت رایگان نیز به همراه این محصول می باشد. قایق بادی چلنجر مناسب برای قایق رانی در آبهای آرام میباشد و در سه سایز مختلف از 1 تا 3 نفره تولید میشود که همگی از یک کیفیت میباشند.
نحوه باد کردن و خالی کردن قایق بادی چلنجر 2 نفره:
این کار براحتی انجام میگیرد ولی این توضیحات نیز بعنوان زمینه ارائه میگردد: ابتدا پمپ باد را حاضر نمایید و قسمت های مختلف قایق را که با سه شماره مختلف از یک تا سه روی بدنه مشخص شده اند با استفاده از پمپ باد مخصوص اینتکس که رایگان در جعبه وجود دارد باد نمایید، نحوه باد کردن دریچه پستونکی کف قایق به اینصورت است که باید با نازل کوچکتر پمپ باد انجام گیرد، دو دریچه بادی پیچی بزرگتر با استفاده از نازل بزرگ تر باد میشوند، باید دقت شود که باد به اندازه ای به این قایق فرستاده شود تا محصول آسیب ندیده و خراب نشود. بعد از باد کردن قایق حتما دریچه های آن را به اندازه استاندارد سِفت نمایید. برای خالی کردن باید دریچه پستونکی دراورده شود و دریچه های پیچ شونده باید از قسمت پایین که روی بئنه قایق متصل میباشند یسمت خلاف عقربه های ساعت چرخانده شوند تا باد خالی شود.
قایق بادی چلنجر سه نفره
       کد کالا : 68370
249,000 تومان
260,000 تومان
خرید
قایق بادی چلنجر ظرفیت سه نفر داخل قایق را دارد. این محصول دارای دو لایه از جنس PVC می باشد.دریچه های باد قایق بادی چلنجر به صورت مجزا بوده که بهمین دلیل این امنیت این قایق را بالا میبرد.بدنه این قایق بادی از سه قسمت مختلف تشکیل شده است که قسمت اول کف قایق است که این قسمت از طریق یک دریچه بادی از نوع پستونکی باد میشود، قیمت دوم دیواره داخلی قایق است این قسمت از یک دریچه پیچ شونده تشکیل شده که یک سوپاپ برگشت هوا نیز دارد، قسمت آخر دیواره خارجی این قایق است که مانند دیواره داخلی از دریچه پیچی درست شده است. دو نشیمنگاه بادی و دو پاروی آلومینیومی و جای پارو نیز بر روی این محصول می باشد. قایق بادی چلنجر برای تفریح و قایق رانی در آبهای آرام بسیار مناسب می باشد.
نحوه باد کردن قایق بادی چلنجر سه نفره:
این محصول بسیار راحت با استفاده از یک پمپ باد دستی متسط دوبل رایگانی که بهمراه خود دارد باد میشود، طبق شماره بندی ای که کنار هر دریچه بصورت عددی نوشته شده قایق را باد کنید، دریچه  پستونکی را با نازل کوچکتر پمپ باد کرده و توسط دو انگشت بهم فشار دهید، دریچه های پیچ شونده را با استفاده از نازل بزرگتر پمپ اینتکس باد کرده و برای بستن آن را بچرخانید، صندلیهای داخلی قایق را نیز با استفاده از نازل کوچکتر پمپ باد نمایید، برای باد زدن قایق باید دقت شود و قایق را زیاد از حد باد ننمایید چراکه این محصول باید فشار افراد و لوازم داخل قایق را نیز تحمل کند در نتیجه زود تر آسیب میبیند و عمر کوتاه تری خواهد داشت.
جهت خالی کردن باد قایق نیز دریچه های پیچ شونده را بسمت مخالف از قسمت پایین چرخانده و دریچه پستونکی را نیز به بیرون بکشید و باد قایق را براحتی خالی نمایید.
قایق بادی سیهاوک یکنفره لجنی
       کد کالا : 68345
115,000 تومان
155,000 تومان
خرید
قایق بادی SEAHAWK 1 یکی از مدل قایق های شرکت اینتکس است این قایق از پی وی سی سه لایه تشکیل شده که بدلیل مسائل امنیتی از سه قسمت مجزا باد میشود قسمت اول کف قایق است که از یک دریچه پستونکی کوچک بادی تشکیل شده است، قسمت دوم دیواره دور تا دور قایق است که از یک دریچه پیچی بزرگ جهت باد و تخلیه راحت تر تشکیل شده است و قسمت سوم لایه بدنه خارجی این قایق است که از دریچه بزرگ پیچشی تشکیل شده است. این لایه ها کاملا از یکدیگر مجزا هستند و در صورت هر گونه مشکل حتی برای دو قسمت از قایق، قسمت سوم میتواند قایق را روی آب نگه دارد راجع به لوازم این قایق یکنفره قسمت مشخصات را مطالعه نمایید. این محصول در سه سایز بعدی یعنی 2، 3، و چهار نفره نیز تولید میشود که بدلیل داشتن رنگ سبز لجنی و کیفیت مناسب جزو محصولات پرفروش شرکت اینتکس است.
روش باد کردن و خالی کردن قایق بادی سیهاوک یک نفره:
صحیح ترین روش باد کردن قایق های بادی اینتکس به اینصورت است که ابتدا پمپ باد دستی که از نوع دوبل میباشند یعنی به دو طرف عمل باد کردن را انجام میدهند از جعبه خارج کرده و قسمت کف قایق را با استفاده از نازل کوچکتر باد کنید و دریچه باد پستونکی را با استفاده از دو انگشت فشار دهید تا کاملا بسته شود، حالا نوبت به دو دریچه بادی پیچ شونده است که با نازل بزرگتر پمپ باد باید آنها را باد کرد، دقت کنید این دریچه ها را به ترتیب شماره از 1 تا 3 باد کنید تا قایق شکل خود را بدرستی پیدا کند، قسمت های مختلف را به اندازه ای باد کنید تا قایق شما دچار فشار و از بین رفتن لایه های داخلی نشود در واقع باید انعطاف قایق و فشار بهنگام استفاده از این محصول را همواره در نظر داشت، جهت خالی کردن قایق سیهاوک اینتکس کافیست تا دریچه پستونکی را به عقب کشده و دریچه های باد پیچ شونده را از قسمت پایین که روی بدنه این قایق بادی نصب است بسمت خلاف عقربه های ساعت چرخاند. 
قایق بادی سیهاوک 2 نفره لجنی
       کد کالا : 68347
189,000 تومان
225,000 تومان
خرید
قایق بادی SEAHAWK 2 یکی از مدلهای قایق شرکت اینتکس است این قایق از پی وی سی سه لایه تشکیل شده که بدلیل امنیت داشتن از سه قسمت مجزا باد شامل قسمت اول کف قایق است که از یک دریچه پستونکی کوچک بادی تشکیل شده است، قسمت دوم دیواره دور تا دور قایق بادی است که از یک دریچه پیچی بزرگ جهت باد و تخلیه راحت تر میباشد و قسمت سوم لایه بدنه خارجی این محصول است که از دریچه بزرگ پیچ شونده تشکیل شده است. این لایه ها کاملا مجزا بوده و در صورت هر گونه خرابی و سوراخ شدگی قایق حتی برای دو بخش، قسمت سوم میتواند قایق را روی آب نگه دارد راجع به لوازم این قایق بادی دو نفره قسمت مشخصات را مطالعه نمایید. این محصول پرفروش در چهار ساز مختلف از یک نفره تا چهار نفره تولید شده که بدلیل رنگ زیبایی که دارد جزو محصولات پرطرفدار نمایندگی اینتکس میباشد.
قایق بادی سیهاوک سه نفره لجنی
       کد کالا : 68349
موجود نمی باشد
خرید
قایق بادی SEAHAWK 3 یکی از مدل قایق های سه نفره شرکت اینتکس است این قایق از پی وی سی سه لایه تشکیل شده که بخاطر داشتن مسائل امنیتی از سه بخش مجزا باد میشود بخش اول کف است که از یک دریچه پستونکی کوچک بادی تشکیل شده است، بخش دوم دیواره دور تا دور قایق بادی است که از یک دریچه پیچ شونده بزرگ جهت باد و تخلیه راحت تر تشکیل شده است و قسمت سوم لایه بدنه خارجی این محصول است که از دریچه بزرگ پیچشی تشکیل میشود تمامی این لایه ها کاملا از یکدیگر مجزا هستند و در صورت هر گونه پارگی و ترکیدگی حتی برای دو قسمت، قسمت سوم میتواند قایق بادی را روی آب نگه دارد دریچه های صندلی قایق نیز از نوع پستونکی کوچک هستند. راجع به لوازم این محصول سه نفره قسمت مشخصات را مطالعه نمایید.
قایق بادی سیهاوک 4 لجنی
       کد کالا : 68351
515,000 تومان
530,000 تومان
خرید
قایق بادی SEAHAWK 4 یکی از انواع قایق های چهار نفره نمایندگی شرکت اینتکس است این قایق از پی وی سی سه لایه تشکیل شده است، بدلیل امنیت بیشتر این محصول از سه بخش مجزا باد میشود بخش اول کف است که از یک دریچه پستونکی کوچک بادی تشکیل شده است، بخش دوم دیواره دور تا دور قایق است که از یک دریچه پیچ شونده بزرگ جهت باد و تخلیه راحت تر تشکیل شده است و قسمت سوم لایه بدنه خارجی این قایق است که از دریچه پیچی بزرگ تشکیل میشود تمامی این لایه ها کاملا از یکدیگر مجزا هستند و در صورت هر گونه پارگی و ترکیدگی حتی برای دو قسمت از قایق بادی، قسمت سوم میتواند قایق را روی آب نگه دارد، دریچه های باد صندلی های این قایق از نوع پستونکی کوچک است، جهت اطلاع از لوازم این محصول چهار نفره قسمت مشخصات را مطالعه نمایید.
قایق بادی اکسکروشن 2 نفره
       کد کالا : 68318
موجود نمی باشد
خرید
 قایق بادی EXCURSION 2 نفره ساخت شرکت اینتکس است جنس این قایق دو نفره از پی وی سی سه لایه است که بدلیل داشتن ثبات بیشتر و امنیت از سه دریچه بادی مجزا تشکیل یافته که قسمت اول کف قایق است که یک دریچه از نوع پستونکی کوچک دارد قسمت بعدی دیواره داخلی قایق است که از یک دریچه پیچدار بزرگ تشکیل شده و قسمت سوم بدنه قایق است از دریچه پیچ شونده بزرگ تشکیل شده است، این قسمت ها هیچ ارتباطی بیکدیگر نداشته و هر کدام بدون دیگری میتوانند باد ذخیره شده در خود را برای نگه داری قایق روی سطح آب نگه دارند،صندلی ها و پشتی این قایق چهار تکه مجزا از بدنه هستند که از یکدیگر نیز جدا شده و دریچه های باد آنها نیز از نوع پستونکی کوچک است ، برای اطلاعات بیشتر در مورد لوازم قایق اکسکروشن دو نفره نصب موتور بقسمت مشخصات مراجعه نمایید.
قایق بادی اکسکروشن سه نفره
       کد کالا : 68319
موجود نمی باشد
خرید
 قایق بادی EXCURSION 3 نفره ساخت شرکت intex است جنس این محصول پی وی سی سه لایه است که بدلیل داشتن ثبات بیشتر و امنیت از سه دریچه بادی مجزا تشکیل شده است،قسمت اول کف قایق بادی است که یک دریچه از نوع پستونکی کوچک دارد قسمت بعدی دیواره داخلی است که از یک دریچه پیچ شونده بزرگ روی بدنه تشکیل شده و قسمت سوم بدنه است که مانند قسمت داخلی قایق از دریچه پیچ شونده بزرگ تشکیل شده است، تمامی این قسمت ها بدلیل مرتبط نبودن با یکدیگر میتوانند هر کدام بدون دیگری باد ذخیره شده در خود قایق را روی سطح آب نگه دارند،صندلی ها و پشتی این قایق چهار تکه مجزا از بدنه قایق هستند که از یکدیگر نیز جدا  میشوند و دریچه های بادی آنها نیز از نوع پستونکی کوچک است ، برای اطلاع بیشتر در مورد لوازم این قایق سه نفره بادی و نصب موتور بقسمت مشخصات مراجعه نمایید.
قایق بادی اکسکروشن 4 نفره
       کد کالا : 68324
458,000 تومان
520,000 تومان
خرید
قایق بادی EXCURSION 4 نفره ساخت شرکت اینتکس است این قایق از جنس پی وی سی سه لایه تشکیل شده است که بدلیل داشتن ثبات بیشتر و همچنین امنیت از سه دریچه باد مجزا تشکیل شده است،قسمت اول کف قایق است که یک دریچه بادی از نوع پستونکی کوچک دارد قسمت بعدی دیواره داخلی است که از یک دریچه پیچ شونده بزرگ تشکیل شده و قسمت سوم بدنه این قایق 4 نفره بوده که مانند قسمت داخلی بدنه از دریچه پیچ شونده بزرگ تشکیل شده است، این قسمت ها بدلیل مرتبط نبودن با یکدیگر میتوانند هر کدام بدون دو قسمت دیگر قایق بهمراه باد ذخیره در خود روی سطح آب نگه دارند،صندلی ها و پشتی این قایق چهار تکه جدا از یکدیگر هستند که از خود قایق نیز جدا میشوند و دریچه های بادی پستونکی کوچک دارند، برای اطلاع بیشتر در مورد لوازم قایق و نصب موتور روی این اکسکروشن چهار  بقسمت مشخصات مراجعه نمایید.
 قایق بادی اکسکروشن 5 نفره
       کد کالا : 68325
492,000 تومان
550,000 تومان
خرید
قایق های بادی EXCURSION 5 نفره ساخت شرکت اینتکس میباشند این محصول از جنس پی وی سی سه لایه تشکیل شده است که بدلیل داشتن ثبات بیشتر و همچنین امنیت قایق از سه دریچه باد مجزا تشکیل شده است، بخش اول کف قایق است که دارای یک دریچه بادی از نوع کوچک است قسمت بعدی دیواره داخلی این قایق 5 نفره است که از یک دریچه پیچ شونده بزرگ تشکیل شده و قسمت سوم بدنه این قایق بوده که مانند قسمت داخلی بدنه از دریچه پیچ شونده بزرگ است، این قسمت های قایق بدلیل اینکه هیچ رابطه بادی به یکدیگر ندارند میتوانند هر کدام بدون دو قسمت دیگر قایق را روی سطح آب نگه دارند، در مورد صندلی ها و پشتی این قایق باید گفت که پنج تکه جدا از یکدیگر هستند که از خود قایق نیز جدا میشوند و دریچه های بادی پستونکی کوچک دارند، برای اطلاع بیشتر در مورد لوازم قایق اکسکروشن پنج نفره و نصب موتور روی این قایق بقسمت مشخصات مراجعه نمایید.
قایق بادی مارینر 3 نفره کف فایبر گلاس
       کد کالا : 68373
870,000 تومان
890,000 تومان
خرید
قایق بادی MARINER 3 محصول شرکت INTEX است در مورد این قایق باید گفت که نوع کف باد شونده نیز دارد ولی این قایق با کف فایبر گلاس تخته ای که بصورت تکه های فایبر گلاسی در یک نوار پی وی سی مثل سفره میباشند تشکیل شده است، برای نصب کردن کف تنها کافیست این سفره را در حالتی که قایق خالی از باد است روی کف اصلی بدنه پهن نمایید، بدنه این محصول از پی وی سی سه لایه با نخ ابریشم مصنوعی تشکیل شده است که باعث استحکام بیشتر بدنه میشود. بدنه قایق بادی مارینر 3 نفره از سه قسمت باد مجزا تشکیل یافته که یک قسمت در کف و دو قسمت بعدی روی بدنه قایق هستند این تقسیم بندی بادی بدلیل ایجاد ایمنی بیشتر و استواری بهتر است، دریچه باد کف این قایق که تنها یک استوانه بادی بجهت شکل گیری بهتر کف فایبر گلاس تعبیه شده و باعث تعادل بهتر قایق مخصوصا برای نصب موتور و تعادل قایق است از نوع پستونکی کوچک و دریچه های باد بالای قایق از نوع پیچ شونده بزرگ هستند، روی بدنه این محصول یک نوار ضربه گیر دیده میشود که استقامت بدنه را بیشتر کرده است، مزیت دیگر قایق بادی مارینر کف فایبر در چرخش پاروهایش است که باعث سهولت در پاروزنی و تعادل بهتر برای تحرک یا ایستادن روی قایق بدلیل کف فایبر گلاسی آن میباشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این محصول نمایندگی اینتکس قسمت مشخصات را مطالعه نمایید.
قایق بادی مارینر 3 نفره کف باد
       کد کالا : 68378
موجود نمی باشد
خرید
قایق بادی MARINER 3 محصول شرکت اینتکس است در مورد این قایق باید گفت که نوع کف فایبر گلاس نیز دارد، بدنه این محصول از پی وی سی سه لایه بهمراه نخ ابریشم مصنوعی تشکیل شده است که باعث استحکام بیشتر بدنه است. بدنه قایق بادی مارینر از سه قسمت باد مجزا تشکیل یافته که یک قسمت در کف و دو قسمت بعدی روی بدنه قایق هستند این تقسیم بندی بادی بدلیل ایجاد ایمنی بیشتر و استواری بهتر است، دریچه باد کف این قایق از نوع پستونکی کوچک و دریچه های باد بالای قایق از نوع پیچ شونده بزرگ هستند، روی بدنه این محصول یک نوار ضربه گیر دیده میشود که استقامت بدنه را بیشتر کرده است، مزیت دیگر قایق بادی مارینر در چرخش پاروهایش است که باعث سهولت در پاروزنی میباشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این قایق قسمت مشخصات را مطالعه نمایید.
قایق بادی مارینر 4 نفره
       کد کالا : 68376
موجود نمی باشد
خرید
قایق بادی MARINER 4 محصول شرکت اینتکس است این محصول با کف فایبر گلاس تخته ای که بصورت تکه های فایبر گلاسی در یک نوار پی وی سی چون سفره تشکیل شده است، برای نصب کردن کف قایق تنها کافیست این سفره را با شکلی که قایق خالی از باد است روی کف اصلی بدنه پهن نمایید، جنس بدنه این قایق چهار نفره از پی وی سی سه لایه با نخ ابریشم مصنوعی است که باعث استحکام بیشتر شده است. بدنه از چهار قسمت بادی مجزا تشکیل یافته که یک قسمت در کف قایق و سه قسمت بعدی روی بدنه هستند این تقسیم بندی باد بدلیل ایجاد امنیت بیشتر و استواری بهتر است، دریچه باد کف که تنها یک استوانه بادی بجهت شکل گیری بهتر کف فایبر گلاسی این محصول تعبیه شده و باعث تعادل بهتر مخصوصا برای نصب موتور و تعادل قایق است که از نوع پستونکی کوچک است و سه دریچه دیگر روی بدنه از نوع پیچ شونده بزرگ هستند، روی بدنه این قایق بادی یک نوار ضربه گیر دیده میشود که استقامت بدنه را بیشتر کرده است، مزیت دیگر قایق کف فایبر مارینر در چرخش پاروهایش است که باعث راحتی در پاروزنی است و تعادل بهتر برای تحرک یا ایستادن روی کف قایق است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این قایق نمایندگی شرکت اینتکس قسمت مشخصات محصول را مطالعه نمایید.
قایق بادی چلنجر کایاک 1 نفره
       کد کالا : 68305
270,000 تومان
350,000 تومان
خرید
قایق بادی CHALLENGER K1 شرکت INTEX با بدنه مقاوم از پی وی سی سه لایه و دریچه های بادی مجزا در کف و دیواره ها است، دریچه های کف و صندلی این قایق یکنفره بادی از نوع پستونکی کوچک و بدنه قایق از نوع دریچه پیچی بزرگ است که این امر باعث ثبات و امنیت بیشتر میشود یک زائده جهت هدایت زیر قایق وجود دارد که موقع قایق رانی باعث شده قایق بهتر هدایت شود. جلوی این قایق یک تور متصل است که برای نگهداری از لوازم قایق ران گذاشته شده است، یک جفت پاروی کایاکی 5 تکه جهت پاروزنی و حمل راحت تر در بسته بندی قایق کایاک وجود دارد. توضیحات بیشتر این قایق بادی را در قسمت مشخصات قایق مطالعه نمایید.
قایق بادی چلنجر کایاک 2 نفره
       کد کالا : 68306
موجود نمی باشد
خرید
قایق بادی CHALLENGER K2 شرکت اینتکس با بدنه مقاوم از پی وی سی سه لایه و دریچه های بادی مجزا در کف و دیواره ها است، دریچه های کف و صندلی این قایق بادی از نوع پستونکی کوچک و بدنه قایق از نوع دریچه پیچی بزرگ است که این امر باعث ثبات و امنیت بیشت میشود یک زائده هدایتی زیر قایق کایاک اینتکس وجود دارد که موقع قایق رانی باعث میشود تا  قایق بهتر هدایت شود. جلوی این قایق یک تور متصل دیده میشود که جهت نگهداری از لوازم تعبیه شده است، دو جفت پاروی کایاکی پنج تکه جهت پاروزنی راحت تر و حمل و نقل آسان تر در بسته بندی قایق وجود دارد. توضیحات بیشتر این محصول را در قسمت مشخصات قایق مطالعه نمایید.
قایق بادی اکسپلورر کایاک دو نفره
       کد کالا : 68307
موجود نمی باشد
خرید
قایق بادی EXPLORER K2 شرکت اینتکس با بدنه مقاوم از پی وی سی سه لایه و دریچه های بادی مجزا در کف و دیواره ها است، دریچه های کف و صندلی این قایق از نوع پستونکی کوچک و دریچه های بدنه محصول از نوع پیچی بزرگ است که این موضوع باعث ایمنی و امنیت بیشتر قایق کایاک میشود یک زائده هدایتی زیر قایق وجود دارد که بهنگام قایق رانی باعث میشود قایق بهتر هدایت شود. پشت هر دو صندلی این قایق بوسیله دو نوار پارچه ای که روی بدنه قایق متصل هستند نگه داشته میشود تا صندلی ها هنگام قایق رانی بسمت عقب نروند، دو جفت پاروی کایاکی پنج تکه جهت پاروزنی راحت تر در بسته بندی این محصول وجود دارد. توضیحات بیشتر را در قسمت مشخصات قایق مطالعه نمایید.
قایق بادی جیمینی چهار نفره
       کد کالا : 65047
موجود نمی باشد
خرید
قایق بادی GMINI 4  محصول شرکت بست وی با کف فایبر گلاس تخته ای که بصورت تکه هایی در یک نوار پی وی سی میباشند و براحتی نصب میشوند، جنس بدنه محصول از پی وی سی سه لایه با نخ ابریشم مصنوعی ضخیم است که باعث استحکام و مقاومت بیشتر میشود. بدنه این قایق از سه قسمت بادی جدا تشکیل یافته که قسمت اول در کف قایق و قسمت دوم و سوم روی بدنه است که با این تقسیم بندی امنیت قایق بالا میرود، دریچه باد کف که تنها یک استوانه بادی بدلیل شکل گیری بهتر کف فایبر گلاس این قایق جیمینی تعبیه شده و تعادل را بالا میبرد و نیز کیفیت استفاده موتور روی این محصول را نیز افزایش میدهد پشت بدنه این قایق درست در دو طرف محل نصب موتور دو قسمت موشکی شکل دارد که نیازی به تخته نصب نداشته و موتور های پر قدرت روی این قایق نصب میشوند، دریچه باد کف این محصول از نوع پستونکی کوچک و دو دریچه دیگر از نوع پیچ شونده بزرگ برای بدنه قایق دارد، دور تا دور بدنه قایق جیمینی یک نوار ضربه گیر دیده میشود که استقامت بدنه را بیشتر کرده است، پارو های قایق چرخشی است که باعث راحتی در پاروزنی و تعادل بهتر برای جا به جایی یا ایستادن روی کف این قایق میشود. برای اطلاعات بیشتر در مورد این قایق جیمینی قسمت مشخصات قایق را مطالعه نمایید.
قایق بادی جی مینی پنج نفره
       کد کالا : 65048
موجود نمی باشد
خرید
قایق بادی GMINI 5  محصول شرکت  بست وی با کف فایبر گلاس تخته ای که بصورت تکه های فایبر گلاسی در یک نوار پی وی سی میباشند و براحتی قابل نصب میباشند، جنس بدنه این قایق از پی وی سی سه لایه با نخ ابریشم مصنوعی ضخیم است که باعث استحکام و مقاومت بیشتر میشود. بدنه از سه قسمت بادی جدا تشکیل یافته که یک قسمت در کف قایق و دو قسمت بعدی روی بدنه است که با این تقسیم بندی امنیت قایق بالا میرود، دریچه باد کف که تنها یک استوانه بادی بدلیل شکل گیری بهتر کف فایبر گلاس این قایق تعبیه شده و تعادل قایق را بالا برده و کیفیت استفاده موتور روی این محصول را نیز افزایش میدهد پشت بدنه این قایق درست در دو طرف محل نصب موتور دو قسمت موشکی شکل دیده میشود که باعث میشود موتور های پر قدرت روی این محصول نصب شوند در ضمن قایق جی می نی بگونه ای تعبیه شده که نیازی به استفاده از تخته نصب موتور ندارد، دریچه باد کف این محصول از نوع پستونکی کوچک و دریچه های بدنه از نوع پیچ شونده بزرگ هستند، دور تا دور بدنه این قایق بادی یک نوار ضربه گیر دیده میشود که استقامت بدنه را بیشتر کرده است، پارو های قایق جی می نی چرخشی بوده که باعث راحتی در پاروزنی و تعادل بهتر برای جا به جایی یا ایستادن روی کف این قایق است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این قایق قسمت مشخصات محصول را مطالعه نمایید.
قایق بادی حرفه ای جیمینی 6 نفره کف آلمینیوم
       کد کالا : 65050
موجود نمی باشد
خرید
قایق بادی GMINI 6  محصول حرفه ای شرکت  بست وی با کف آلمینیومی تکه ای در یک نوار پی وی سی است که براحتی قابل نصب میباشند، جنس بدنه این قایق حرفه ای از پی وی سی سه لایه با نخ ابریشم مصنوعی ضخیم است که باعث استحکام و مقاومت بیشتر میشود. بدنه از سه قسمت بادی جدا تشکیل یافته که یک قسمت در کف و دو قسمت بعدی روی بدنه این قایق است که با این تقسیم بندی امنیت بالا میرود، دریچه باد کف که تنها یک استوانه بادی برای شکل گیری بهتر کف آلمینیومی این قایق تعبیه شده و تعادل آن را بالا برده و کیفیت استفاده موتور روی این قایق را به حد اکثر میرساند، در قسمت انتهایی درست در دو طرف محل اتصال موتور دو قسمت موشکی شکل دیده میشود که باعث میشود موتور های پر قدرت روی این قایق حرفه ای 6 نفره نصب شوند در ضمن قایق فوق بگونه ای تعبیه شده که نیازی به استفاده از تخته نصب موتور ندارد، دریچه باد کف این محصول از نوع پستونکی کوچک است و دو دریچه دیگر بدنه از نوع پیچ شونده بزرگ میباشد، دور تا دور بدنه یک نوار ضربه گیر دیده میشود که استقامت بدنه قایق را بالا برده است، پارو های قایق جیمینی حرفه ای چرخشی بوده که باعث راحتی در پاروزنی و تعادل بهتر برای جا به جایی یا ایستادن روی کف این قایق است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این قایق قسمت مشخصات محصول را مطالعه نمایید.
قایق بادی جیمینی 5 نفره کف آلمینیوم
       کد کالا : Gmini.5
3,300,000 تومان
خرید
قایق بادی 5 نفره جی می نی با کف آلمینیومی چهار تکه ساخته شده است، بدنه این قایق از نوعی پی وی سی خاص که از الیافهای پلیستر پرس شده تشکیل شده است و باعث هرچه مستحکم شدن این قایق میشود، بدنه این قایق از 4 قسمت مختلف باد میشود که باعث آسودگی خیال در مواقع سوراخ شدگی و آسیب دیدگی احتمالی قایق شده و در ضمن دور تا دور بدنه آن یک نوار ضربه گیر نیز دارد  برای نصب موتور روی این قایق ها نیازی به استفاده از تخته نصب نمیباشد و خود شاسی قایق این قابلیت را دارد بهمین دلیل میتوان تا 15 اسب بخار موتور روی این محصول سوار کرد. قایق جیمینی 5 نفره واترمن دارای یک نیمکت در قسمت وسطی خود است، دارای پاروهای چرخشی بوده که براحتی در آب قابل کنترل میباشند و روی بدنه یک جای مخصوص برای نگهداری پاروهای خود داشته که هنگام استفاده از موتور میتوان آنها را براحتی به این قسمت متصل کرد  
صفحه:  1  2  >