>     >  

چادر مسافرتی فروش، تولید و پخشهنگام خرید چادر مسافرتی حتما بایستی به راهنمای خرید چادر مسافرتی مراجعه کنید. چرا که زمان انتخاب چادر مسافرتی فاکتورهای متفاوتی دخیل هستند و شما جهت سهولت و استفاده مناسب به این فاکتورها حتما دقت نمائید. فاکتورهای خرید چادر مسافرتی عبارتست از ارتفاع چادر ، چگونگی نصب، میله های نصب چادر، کاربرد، وزن چادر، میزان فضای داخلی چادر و جنس چادر از جمله موارد مهم به شمار می آیند. از مرکز تولید انواع چادر مسافرتی در مشهد و تهران می توان چادر مسافرتی  فنری ، چارچوب دار، چادر مسافرتی گنبدی، رودررو، گردشی و حلقه ای را نام برد.

انواع چادر مسافرتی

انتخاب نامناسب چادر سفر می تواند طبیعت گردی شما را با دردسرهی مختلفی همراه کند که حداقل آن برگشتن از سفر و یا مراجعه به یک مسافرخانه ارزان قیمت و بی کیفیت با کوله باری از خاطرات بد است! اما در عوض اگر کمی وقت صرف مطالعه انواع، کیفیت و قابلیت‌های مختلف چادر کنید می توانید در شرایط حساس و در یک شب بارانی و سرد از ین که چنین چادر مقاوم و مطلوبی دارید به خود ببالید!

4
تعداد نظرات : 8          امتیاز:4/5
تعداد کالای موجود: 34 عدد نمايش   آيتم در هر صفحه ترتيب 
صفحه:  1  2  > 
چادر مسافرتی کیت 8 نفره اتوماتیک
       کد کالا : kit.8
245,000 تومان
255,000 تومان
خرید
چادر مسافرتی اتومات به چادر هایی گفته میشود که عملکردی شبیه به یک چتر برای باز شدن دارند، چادر مسافرتی k.i.t از این تکنولوژی بهره برده و برای باز و بسته شدن خود چهار پایه اصلی دور تا دور خود داشته و این پایه ها از بالا یک بازویی دارند وقتی بازویی بالای چادر نگه داشته شود یک میله عمود بر سطح زمین را میتوان براحتی باز کرد که با کشیدن میله ها بسمت عقب زانویی بالای محکم شده و چادر مسافرتی شکل خود را پیدا میکند، جنس بدنه این چادر مسافرتی از پلیستر میباشد و تمام زمان باز و بسته شدن این چادر با یک دقیقه میرسد، این محصول دارای یک سال گارانتی است.
چادر مسافرتی کیت 10 نفره اتوماتیک
       کد کالا : kit.10
270,000 تومان
285,000 تومان
خرید
چادر مسافرتی اتومات به چادر هایی گفته میشود که عملکردی شبیه به یک چتر برای باز شدن دارند، چادر مسافرتی k.i.t از این تکنولوژی بهره برده و برای باز و بسته شدن خود چهار پایه اصلی دور تا دور خود داشته و این پایه ها از بالا یک بازویی دارند وقتی بازویی بالای چادر نگه داشته شود یک میله عمود بر سطح زمین را میتوان براحتی باز کرد و کشید تا در محل خود جا بیفتند، سپس بست های دور تا دور چادر را چک کنید تا در جای خود قرار داشته باشند، اکنون چادر شما شکل خود را پیدا کرده است. تمام زمان باز و بسته کردن این چادر سفری به یک دقیقه نمیرسد. میتوانید در صورت نیاز میخ ها و طناب را برای شرایط های مختلف جوی مثل باد و غیره روی زمین فرو کرده و یا ببندید، تمام زمان باز و بسته شدن این چادر با یک دقیقه میرسد، این محصول دارای یک سال گارانتی است.
چادر مسافرتی اتوماتیک 10 نفره کلاهک دار
       کد کالا : SHUTTLE 250
220,000 تومان
270,000 تومان
خرید
چادر مسافرتی اتوماتیک 10 نفره از چهار طرف بازوهای برای نگهداری از این چادر و شکل دادن به بدنه آن دارد، وقتی این سازه ها شکل خود را گرفت روی قسمت بالایی چادر که یک دایره پلاستیکی بسیار مستحکم دارد با یک فشار کوچک دست کل سازه را توسط فنری که بین خود و چادر دارد روی زمین شکل میدهد و بر روی خود یک کلاهک برای نشان داده نشدن این سازه نیز دارد تمام زمان باز و بسته شدن کمتر از یک دقیقه است، این چادر مسافرتی از پلیستر ضخیم آپارات شده ضد آب ساخته شده است و برای محافظت این چادر در برابر باد میتوان پایه های این محصول را توسط میخ و طناب نگهدارنده روی زمین متصل کرد.
چادر مسافرتی اتوماتیک 10 نفره دو پوش بلند
       کد کالا : shuttle.250.2
260,000 تومان
280,000 تومان
خرید
چادر مسافرتی اتوماتیک به چادرهایی گفته میشود که عملکردی شبیه به یک چتر برای باز شدن دارند، این چادر مسافرتی محصول شرکت شاتل بوده و از چهار طرف بازوهای برای نگهداری از این چادر و شکل دادن به بدنه آن دارد، وقتی این سازه ها شکل خود را گرفت روی قسمت بالایی چادر که یک دایره پلاستیکی بسیار مستحکم دارد با یک فشار کوچک دست کل سازه را روی زمین شکل داد، بعد از این کار یک سازه عصایی سه تکه روی سقف قرار میگیرد و یک پوش ضد آب روی آن کشیده میشود که باعث میشود آب بداخل این چادر نفوذ نکند البته باید گفت که این قسمت مختص باران است و در هوای آفتابی نیازی به این نصب نمیباشد. تمام زمان باز و بسته شدن این چادر از یک دقیقه کمتر است، این چادر از پلیستر ضخیم آپارات شده ضد آب ساخته شده است و برای محافظت این چادر در برابر باد میتوان پایه های این محصول را توسط میخ و طنب نگهدارنده بزمین متصل کرد.
چادر مسافرتی f.i.t هشت نفره
       کد کالا : fit.8
150,000 تومان
185,000 تومان
خرید
این چادر مسافرتی ساخت شرکت فخر ایران ساخته شده از پارچه های پلیستر است، سازه های عصایی این چادر از دو طرف بشکل ضربدری بداخل بدنه چادر رفته و در انتها روی زمین قرار میگیرد و شکل خود را پیدا خواهد کرد، تمامی پنجره ها و درب این چادر پوش پشه بندی مجزا دشته و بجز این دارای یک پوش زیپدار مجزا برای دریها و پنجره ها هستند، برای محافظت بهتر این چادر مسافرتی چند میخ و طناب نگهدارنده دارد تا بتوان چادر مسافرتی را در برابر باد روی زمین مهار کرد، یک کلاهک روی قسمت بالایی این محصول دیده میشود که برای محافظت بهتر در برابر نفوذ آب باران است، این چادر مسافرتی با ضمانت 5 ساله بفروش میرسد.
چادر مسافرتی fit ده نفره
       کد کالا : fit.10
195,000 تومان
230,000 تومان
خرید
این چادر مسافرتی ساخت شرکت fit است این محصول ساخته شده از پارچه های پلیستر است، سازه های عصایی این چادر از دو طرف بصورت ضربدری بداخل بدنه چادر رفته و در انتها روی زمین قرار میگیرد در اینجا چادر شکل خود را پیدا خواهد کرد، تمامی پنجره ها و درب این محصول دارای پوش پشه بندی مجزا هستند و غیر از این پوش یک درب جدا گانه نیز دارند، برای محافظت بهتر این چادر در باد های شدید چند میخ و طناب نگهدارنده تعبیه شده است تا بتوان چادر مسافرتی را مهار کرد، یک کلاهک روی قسمت بالایی این چادر دیده میشود که برای محافظت بهتر در برابر نفوذ آب بهنگام باران است، این محصول با ضمانت 5 ساله عرضه میگردد.
چادر مسافرتی 12 نفره فخر ایران
       کد کالا : fit.12
250,000 تومان
300,000 تومان
خرید
چادر مسافرتی 12 نفره از شرکت چادر سازی فخر ایران با سازه های عصایی که از دو طرف بشکل ضربدری بداخل بدنه رفته و در انتها روی زمین قرار گرفته و شکل خود را پیدا میکند، تمامی پنجره ها و درب این چادر پوش پشه بندی مجزا دشته و بجز این دارای یک پوش زیپدار مجزا برای درب ها و پنجره ها هستند، چند میخ و طناب نگهدارنده برای محافظت بهتر دارد تا بتوان چادر را در برابر باد روی زمین مهار کرد، یک کلاهک روی قسمت بالایی این چادر مسافرتی دوازده نفره دیده میشود که برای محافظت بهتر در برابر نفوذ آب باران میباشد، این چادر با ضمانت 5 ساله بفروش میرسد.
چادر مسافرتی کمپینگ دو نفره دو لایه
       کد کالا : 67415
185,000 تومان
220,000 تومان
خرید
این چادر محصولی ضد آب بسیار زیبا و خوش رنگ و کارامد با ابعادی مناسب و ارتفاع کوتاه که طرحی خاص دارد بیشتر برای استفاده های کمپینگ و کوهنوردی است، جنس بدنه چادر مسافرتی از پلیستر بوده و سازه های فایبر گلاسی که با یک کش از وسطشان رد شده است چادر را برپا میکنند، برای ثابت ماندن در برابر باد چند میخ نگهدارنده با طناب دارد که از قسمت بالای چادر میتوان آنرا مهار کرد، درب جلویی چادر بسیار بزرگ است  و یک پوش پشه بندی دوطرف زیپ دارد مجزا از چادر دارد در ضمن درب این محصول همانطور که از شکلش پیداست جلوتر از درب پشه بندی بسته شده که با این کار هم در برابر باد بهتر و ثابت تر میماند و هم میتوان از این قسمت برای نگهداشتن لوازم بیرون چادر استفاده کرد، یک شکاف مثلثی با رنگ طوسی روی قسمت بالایی این چادر کمپینگ دیده میشود که برای تردد هوا تعبیه شده است، یک جای لوازم روی بدنه داخلی این محصول تعبیه شده است.
 چادر مسافرتی 2+4 نفره کمپینگ کلمن
       کد کالا : 002
280,000 تومان
295,000 تومان
خرید
این چادر مسافرتی با ارتفاعی نسبتا کوتاه مناسب برای استفاده های کوه نوردی و کمپیینگی است، جنس بدنه این چادر از پلیستر ضد آب بوده که تماما از قسمت درزها آپارات شده است، سازه های فایبر گلاس عصایی این چادر را برپا میکند و برای استواری در برابر باد میخ های نگهدارنده دارد که با یک طناب بزمین متصل میشوند، این محصول دو درب از قسمت جلویی خود دارد که یکی از این دو جلوتر قرار گرفته و فضای چادر را دو تکه میکند، دو لچکی برای ورود باد بداخل دارد و پوش پشه بندی در قسمت های ورودی هوا برای جلوگیری از ورود حشرات دارد.
چادر مسافرتی 8 نفره سایباندار
       کد کالا : Dome plus
340,000 تومان
360,000 تومان
خرید
این محصول چادری کاملا حرفه ای و زیبا از شرکت کلمن است که برای سفرها و اقامت های طولانی تر از آن استفاده میگردد، این محصول دارای بدنه پلیستری و ضد آب بوده که سازه های فایبر گلاسی دارد، دو درب از جلو و یک درب از پشت دارد که درب جلوی آن قابلیت استفاده بعنوان یک سایبان زیبا دارد، بعد از بسته شدن درب و زیپ اولیه این چادر مسافرتی حرفه ای یک فضای دو تکه در داخل این محصول بوجود میاید که میتوان کاملا این دو را از یکدیگر تفکیک کرد، پوش های این چادر از یکدیگر جدا میشوند این محصول دارای یک زیر انداز نیز میباشد.
چادر  مسافرتی بست وی
       کد کالا : 67171
170,000 تومان
190,000 تومان
خرید
چادر سفری از شرکت معروف بست با دو لچکی بسیار زیبا و کارامد برای جلوگیری از ورود با است، بدنه چادر از پلیستر بوده و تیرکهای فایبر گلاسی چند تکه که از میان آها کش برای نگهداشتن این قسمت ها تعبیه شده دارد، از لحاظ شکل ظاهری بسیار زیبا و جزو چادر های تک است، پنجره بسیار زیبا و یک درب با آفتاب گیر و یک پوش پشه بندی مجزا از چادر با درب زیپدار دارد، رنگ این چادر چرک تاب بوده و بسیار خوش رنگ میباشد.
چادر مسافرتی عصایی 10 نفره دو پوش
       کد کالا : tent travel.shuttle.320.2
240,000 تومان
280,000 تومان
خرید
این محصول چادر مسافرتی با سازه های فایبر گلاسی عصایی کشدار است، جنس بدنه این چادر از پلیستر ضخیم و ضد آب است که از روی قسمت درزها کاملا آپارات دارد، برای نصب این محصول باید تیرکهای فایبرگلاسی را از داخل قسمت های بالایی این محصول رد کنید و روی زمین گذاشته و نصب نمایید. پوش پشه بندی بسیار کارامد جهت ورود حشرات و ... دارد که این پوش کاملا از درب اصلی محصول جدا میباشد. برای محافظت این محصول در برابر باد های شدید میتوان آنرا بوسیله یک طنناب و چند میخ نگهدارنده محافظت کرد. در ضمن این محصول دارای یک پوش اضافی بلند جهت کشیدن روی چادر برای محافظت در برابر باران است.
چادر مسافرتی 2012 شش نفره
       کد کالا : tackle lake
370,000 تومان
خرید
مشخصات چادر مسافرتی 2012 شش نفره
طول 200 سانتیمتر
عرض 200 سانتیمتر
ارتفاع 190 سانتیمتر
مناسب برای استفاده 6 نفر
صد در صد ضد آب
دارای کیف مخصوص حمل و نقل
دارای پایه های فلزی و چکش و لوازم نگه دارنده چادر
قیمت چادر مسافرتی به چند نکته اهمیت دارد:
1-ضد آب بودن چادر مسافرتی
2-کیفیت و مواد اولیه چادر مسافرتی
3-سازه های فلزی (عصایی یا فنری یا اتومات بودن چادر)
4-کشور سازنده چادر (تحت لیسانس )
5-اینکه چادر مسافرتی انتخابی شما دارای خدمات پس از فروش باشد
6-چادر سفر باید به راحتی قابل نصب و جمع کردن باشد.
چادر های مسافرتی کلمبوس تمامی این نکات را دارا میباشد و بهمین دلیل مورد نیاز هر سفر و طبیعت گردی برای شماست.
چادر مسافرتی 4 نفره عصایی
       کد کالا : ch.4
70,000 تومان
خرید
مشخصات چادر مسافرتی 4 نفره عصایی
طول 200 سانتیمتر
عرض 200 سانتیمتر
ارتفاع 150 سانتیمتر
 ابعاد بسته بندی 55x7x9 سانتیمتر
 وزن بسته بندی 3 کیلوگرم 
دارای سازه های فایبر گلاس
جنس چادر از پارچه شمعی پشت نقره ای 
بهمراه درب بزرگ و پنجره و یک پوش پشه بندی زیپدار
بهمراه میخ نگه دارنده در برابر باد 
چادر مسافرتی 8 نفره عصایی
       کد کالا : ch.8
115,000 تومان
خرید
مشخصات چادر مسافرتی 8 نفره عصایی
طول 300 سانتیمتر
عرض 220 سانتیمتر
ارتفاع 180 سانتیمتر
 ابعاد بسته بندی 65x8x10 سانتیمتر
 وزن بسته بندی 3.5 کیلوگرم 
چادر مسافرتی دارای سازه های فایبر گلاس
جنس چادر از پارچه شمعی پشت نقره ای 
دارای درب بزرگ و پنجره و یک پوش پشه بندی زیپدار
بهمراه میخ نگه دارنده در برابر باد 
چادر مسافرتی 12 نفره عصایی
       کد کالا : ch.12
135,000 تومان
خرید
مشخصات چادر مسافرتی 12 نفره عصایی
طول 300 سانتیمتر
عرض 300 سانتیمتر
ارتفاع 180 سانتیمتر
 ابعاد بسته بندی 65x8x12 سانتیمتر
 وزن بسته بندی 4 کیلوگرم 
چادر مسافرتی دارای سازه های فایبر گلاس
جنس چادر از پارچه شمعی پشت نقره ای 
دارای درب بزرگ و پنجره و یک پوش پشه بندی زیپدار
بهمراه میخ نگه دارنده در برابر باد 
چادر مسافرتی فنری 4 نفره نقره
       کد کالا : tent silver.4
70,000 تومان
85,000 تومان
خرید
کوچکترین سایز چادر مسافرتی ایرانی 4 نفره است که از مواد شمعی پشت نقره تشکیل شده است، این چادر ها از مواد نسبتا ساده ای تشکیل شده اند که فنر هایی بصورت مثلثی در چهار طرف خود دارند باید، با ابز شدن فنر ها چادر شکل خود را در همان لحظه پیدا میکند، هنگام خرید یک چادر فنری باید به اندازه قطر فنر ها دقت کرد چون هرچه قطور تر باشند مرغوبیت بهتری داشته و باعث اختلاف قیمت بین آنها میشوند، این چادر فنری چهار نفره یک سال ضمانت فنر دارند چرا که فنر های بسیار با کیفیت برای تولید آنها بکار رفته است. یک پشه بند زیپدار در تمام قسمت های درب و پنجره برای جلوگیری از ورود حشرات و جانوران نیز تعبیه شده است. این چادر دارای یک کوله دو بنده با ابعاد دایره ای شکل است و برای حمل و نقل راحت میباشد.
چادر مسافرتی فنری 6 نفره نقره
       کد کالا : tent silver.6
75,000 تومان
90,000 تومان
خرید
 پارچه نقره استفاده شده در این چادر ها درواقع نوعی پارچه شمعی است که از قسمت پشتی آن نقره ای رنگ میباشد.، این چادر ها از مواد نسبتا ساده ای تشکیل شده اند که فنر هایی بصورت مثلثی در چهار طرف خود دارند باید، هنگامیکه که این فنر ها باز شوند چادر شکل خود را در همان لحظه پیدا میکند، توجه کنید نوع فنرهای استفاده شده این چادر ها هر چه قطور تر باشند مرغوبیت بیشتری داشته و باعث اختلاف قیمت میشوند، چادر های تولید شده ما دارای 1 سال ضمانت فنر هستند چرا که فنر های با کیفیت برای تولید آنها بکار برده میشود. یک پوش پشه بندی زیپدار در تمام قسمت های درب و پنجره برای جلوگیری از ورود حشرات موذی نیز دارد. ساک حمل این نوع چادر دایره ای شکل است وبصورت کوله دوبند است که برای حمل و نقل راحت میباشد.
چادر مسافرتی فنری 8 نفره نقره
       کد کالا : tent silver.8
80,000 تومان
100,000 تومان
خرید
به نوعی از چادر های مسافرتی که از پارچه های شمعی پشت نقره ای تولید میشوند چادر پشت نقره گفته میشود، این چادر ها از مواد نسبتا ساده ای تشکیل شده اند که فنر هایی بصورت مثلثی در چهار طرف خود دارند باید، وقتی که این فنر ها باز شوند چادر شکل خود را در همان لحظه پیدا میکند، باید دقت کرد که نوع فنرهای استفاده شده این چادر ها هر چه قطور تر باشند مرغوبیت بهتری داشته و باعث اختلاف قیمت میشوند، چادر های تولید شده ما دارای 1 سال ضمانت فنر هستند چرا که فنر های بسیار با کیفیت برای تولید آنها بکار برده میشود. یک پوش پشه بندی زیپدار در تمام قسمت های درب و پنجره برای جلوگیری از ورود حشرات نیز تعبیه شده است. ساک حمل این نوع چادر دایره ای شکل است وبصورت کوله دوبند است که برای حمل و نقل راحت میباشد.
چادر مسافرتی 10 نفره نقره فنری
       کد کالا : tent silver.10
85,000 تومان
105,000 تومان
خرید
چادر مسافرتی دوخته شده در ایران برای استفاده ده نفر درحالت نشسته میباشد، این چادر ها از مواد نسبتا ساده ای تشکیل شده اند که فنر هایی بصورت مثلثی در چهار طرف خود دارند باید، با رها کردن این فنر ها چادر شکل خود را در همان لحظه پیدا میکند، باید دقت کرد که نوع فنرهای استفاده شده این چادر ها هر چه قطور تر باشند مرغوبیت بهتری داشته و باعث اختلاف قیمت میشوند، چادر های تولید شده ما دارای 1 سال ضمانت فنر هستند چرا که فنر های بسیار با کیفیت برای تولید آنها بکار برده میشود. برای جلوگیری از ورود حشرات یک پوش پشه بندی زیپدار در این محصول تعبیه شده است. ساک حمل این نوع چادر دایره ای شکل است وبصورت کوله دوبند است که برای حمل و نقل راحت میباشد.
چادر مسافرتی فنری 12 نفره نقره
       کد کالا : tent silver.12
90,000 تومان
110,000 تومان
خرید
بزرگترین سایز چار مسافرتی پشت نقره ای 12 نفره میباشد، این چادر ها از مواد نسبتا ساده ای تشکیل شده اند که فنر هایی بصورت مثلثی در چهار طرف خود دارند باید، با ابز شدن فنر ها چادر شکل خود را در همان لحظه پیدا میکند، باید دقت کرد که نوع فنرهای استفاده شده این چادر ها هر چه قطور تر باشند مرغوبیت بهتری داشته و باعث اختلاف قیمت میشوند، این چادر ها یک سال ضمانت فنر دارند چرا که فنر های بسیار با کیفیت برای تولید آنها بکار رفته است. یک پوش پشه بندی زیپدار در تمام قسمت های درب و پنجره برای جلوگیری از ورود حشرات و جانوران نیز تعبیه شده است. ساک حمل این نوع چادر دایره ای شکل است وبصورت کوله دوبند است که برای حمل و نقل راحت میباشد.
چادر مسافرتی فنری 4 نفره سامسونگ
       کد کالا : tent samsung.4
85,000 تومان
100,000 تومان
خرید
چادر مسافرتی سامسونگ نوعی پارچه کره ای است که ضخامت بیشتری دارد، قسمت پشت پارچه این چادر مسافرتی برنگ قسمت جلویی آن است که این موضوع باعث میشود که کیفیت آن بالاتر از چادر های پشت نقره ای شود، این محصول دارای فنر های ضخیمی است که دور تا دور چادر بشکل مثلثی و چهار عدد هستند، وقتی چادر را از ساک حمل خود در آورید براحتی فنر ها از حالت تا خارج شده و چادر باز میشود، فنر این چادر مسافرتی 1 سال ضمانت دارد، یک پوش پشه بندی در تمامی قسمت های درب و پنجره برای جلوگیری از نفوذ حشرات دارد که با زیپ بصورت جداگانه از درب بسته میشود، یک ساک دایره ای کوله ای برای حمل و نقل راحت تر دارد.
چادر مسافرتی فنری 6 نفره سامسونگ
       کد کالا : tent samsung.6
90,000 تومان
105,000 تومان
خرید
چادرهای مسافرتی سامسونگ نوعی پارچه کره ای است که نسبت به نقره ضخامت بیشتری دارد، قسمت پشت پارچه این چادر مسافرتی برنگ قسمت جلویی آن است که این موضوع باعث میشود که کیفیت آن بالاتر از چادر های پشت نقره ای شود، دور تا دور این چادر چهار فنر مثلثی شکل است، وقتی چادر را از ساک حمل خود در آورید براحتی فنر ها از حالت تا خارج شده و چادر باز میشود، فنر این چادر مسافرتی 1 سال ضمانت دارد، یک پشه بند در تمامی قسمت های درب و پنجره برای جلوگیری از نفوذ حشرات موذی دارد که با زیپ بصورت جداگانه از درب بسته میشود، یک ساک دایره ای کوله ای برای حمل و نقل راحت تر دارد.
چادر مسافرتی فنری 8 نفره سامسونگ
       کد کالا : tent samsung.8
100,000 تومان
120,000 تومان
خرید
ضخامت چادر های مسافرتی سامسونگ در مقایسه با نقره ضخیم تر است و این پارچه ها کره ای میباشند.، قسمت پشت پارچه این چادر مسافرتی برنگ قسمت جلویی آن است که این موضوع باعث میشود که کیفیت آن بالاتر از چادر های پشت نقره ای شود، دور تا دور این چادر چهار فنر مثلثی شکل است، وقتی چادر را از ساک حمل خود در آورید فنر ها باز میشوند و چادر شکل خود را پیدا میکند، فنر این چادر مسافرتی 1 سال ضمانت دارد، یک پشه بند در تمامی قسمت های درب و پنجره برای جلوگیری از نفوذ حشرات موذی دارد که با زیپ بصورت جداگانه از درب بسته میشود، یک ساک کوله ای دایره ای شکل برای حمل و نقل راحت تر دارد.
صفحه:  1  2  >