>     >  

چادر مسافرتی فروش، تولید و پخشهنگام خرید چادر مسافرتی حتما بایستی به راهنمای خرید چادر مسافرتی مراجعه کنید. چرا که زمان انتخاب چادر مسافرتی فاکتورهای متفاوتی دخیل هستند و شما جهت سهولت و استفاده مناسب به این فاکتورها حتما دقت نمائید. فاکتورهای خرید چادر مسافرتی عبارتست از ارتفاع چادر ، چگونگی نصب، میله های نصب چادر، کاربرد، وزن چادر، میزان فضای داخلی چادر و جنس چادر از جمله موارد مهم به شمار می آیند. از تولیدات مرکز تولید انواع چادر مسافرتی در مشهد و تهران می توان چادر مسافرتی اتوماتیک، فنری، چارچوب دار، چادر مسافرتی گنبدی، رودررو، گردشی و حلقه ای را نام برد.

انواع چادر مسافرتی

انتخاب نامناسب چادر سفر می تواند طبیعت گردی شما را با دردسرهی مختلفی همراه کند که حداقل آن برگشتن از سفر و یا مراجعه به یک مسافرخانه ارزان قیمت و بی کیفیت با کوله باری از خاطرات بد است! اما در عوض اگر کمی وقت صرف مطالعه انواع، کیفیت و قابلیت‌های مختلف چادر کنید می توانید در شرایط حساس و در یک شب بارانی و سرد از ین که چنین چادر مقاوم و مطلوبی دارید به خود ببالید!
 
 قیمت چادر های مسافرتی بروز بوده و تست سلامت کالا و خدمات پس از فروش دارند

4
تعداد نظرات : 14          امتیاز:4/5
تعداد کالای موجود: 45 عدد نمايش   آيتم در هر صفحه ترتيب 
صفحه:  1  2  > 
چادر مسافرتی اتوماتیک 8 نفره تک پوش fit
       کد کالا : fit.8.1
260,000 تومان
خرید
چادر های مسافرتی اتوماتیک براحتی و در مدت زمان یک دقیقه ای جمع و باز میشوند. این چادر دارای چهار پایه اصلی دور تا دور خود بوده که از بالا به یک بازویی متصل میشوند که وقتی در محل خود قرار بگیرند چادرشکل میگیرد. این چادرها با حجم بسته بندی  کوچک و وزنی مناسب داشته و براحتی قابل حمل میباشد. میخ و طناب نگه دارنده برای مهار کردن چادر روی زمین بهنگام باد و طوفان دارد.  تمامی درزها آپارات شده و از نفوذ آب در عمق کم جلوگیری میکند. این محصول دارای خدمات پس از فروش میباشد.
چادر مسافرتی اتوماتیک 8 نفره دو پوش fit
       کد کالا : fit.8.2
285,000 تومان
خرید
چادر مسافرتی اتوماتیک به چادرهای گفته میشود که عملکردی مانند چتر داشته و و دارای چهار پایه در هر گوشه از چادر است  که این پایه ها از بالا با یک بازویی دارند وقتی بازویی بالای چادر نگه داشته شود یک میله عمود بر سطح زمین را میتوان براحتی باز کرد که با کشیدن میله ها به سمت عقب زانویی بالایی محکم شده و چادر شکل میگیرد.  میخ و طناب نگه دارنده برای مهار کردن چادر روی زمین بهنگام باد و طوفان دارد. جنس این چادر از پلیستر ضخیم بوده و تمام پروسه جمع و باز شدن آن یک دقیقه طول میکشد. تمامی درزها آپارات شده و از نفوذ آب در عمق کم جلوگیری میکند. این محصول دارای خدمات پس از فروش میباشد.
چادر مسافرتی کیت 8 نفره اتوماتیک
       کد کالا : kit.8
245,000 تومان
255,000 تومان
خرید
چادر مسافرتی اتومات به چادر هایی گفته میشود که عملکردی شبیه به یک چتر برای باز شدن دارند، چادر مسافرتی k.i.t از این تکنولوژی بهره برده و برای باز و بسته شدن خود چهار پایه اصلی دور تا دور خود داشته و این پایه ها از بالا یک بازویی دارند وقتی بازویی بالای چادر نگه داشته شود یک میله عمود بر سطح زمین را میتوان براحتی باز کرد که با کشیدن میله ها بسمت عقب زانویی بالای محکم شده و چادر مسافرتی شکل خود را پیدا میکند، جنس بدنه این چادر مسافرتی از پلیستر میباشد و تمام زمان باز و بسته شدن این چادر با یک دقیقه میرسد، این محصول دارای یک سال گارانتی است.
چادر مسافرتی کیت 10 نفره اتوماتیک
       کد کالا : kit.10
260,000 تومان
285,000 تومان
خرید
چادر مسافرتی اتومات به چادر هایی گفته میشود که عملکردی شبیه به یک چتر برای باز شدن دارند، چادر مسافرتی k.i.t از این تکنولوژی بهره برده و برای باز و بسته شدن خود چهار پایه اصلی دور تا دور خود داشته و این پایه ها از بالا یک بازویی دارند وقتی بازویی بالای چادر نگه داشته شود یک میله عمود بر سطح زمین را میتوان براحتی باز کرد و کشید تا در محل خود جا بیفتند، سپس بست های دور تا دور چادر را چک کنید تا در جای خود قرار داشته باشند، اکنون چادر شما شکل خود را پیدا کرده است. تمام زمان باز و بسته کردن این چادر سفری به یک دقیقه نمیرسد. میتوانید در صورت نیاز میخ ها و طناب را برای شرایط های مختلف جوی مثل باد و غیره روی زمین فرو کرده و یا ببندید، تمام زمان باز و بسته شدن این چادر با یک دقیقه میرسد، این محصول دارای یک سال گارانتی است.
پوش ضد آب چادر کیت
       کد کالا : poosh.kit
49,000 تومان
خرید
پوش دوم چادر کیت از جنس خود چادر که پلیستر ضخیم است میباشد، برای چادر کیت در هر دو سایز 8 و 10 نفره تولید میشود که جهت استفاده آن را بالای سازه چادر قرار داده و از هر چهار گوشه به پایه ها متصل شده و مهار میشود.
چادر مسافرتی f.i.t هشت نفره
       کد کالا : t.2
135,000 تومان
150,000 تومان
خرید
این چادر مسافرتی ساخت شرکت فخر ایران ساخته شده از پارچه های پلیستر است، سازه های عصایی این چادر از دو طرف بشکل ضربدری بداخل بدنه چادر رفته و در انتها روی زمین قرار میگیرد و شکل خود را پیدا خواهد کرد، تمامی پنجره ها و درب این چادر پوش پشه بندی مجزا دشته و بجز این دارای یک پوش زیپدار مجزا برای دریها و پنجره ها هستند، برای محافظت بهتر این چادر مسافرتی چند میخ و طناب نگهدارنده دارد تا بتوان چادر مسافرتی را در برابر باد روی زمین مهار کرد، یک کلاهک روی قسمت بالایی این محصول دیده میشود که برای محافظت بهتر در برابر نفوذ آب باران است تمامی درزها آپارات شده و از نفوذ آب در عمق کم جلوگیری میکند، این چادر مسافرتی با ضمانت 5 ساله بفروش میرسد.
چادر مسافرتی fit ده نفره
       کد کالا : t.3
175,000 تومان
230,000 تومان
خرید
این چادر مسافرتی ساخت شرکت fit است این محصول ساخته شده از پارچه های پلیستر است، سازه های عصایی این چادر از دو طرف بصورت ضربدری بداخل بدنه چادر رفته و در انتها روی زمین قرار میگیرد در اینجا چادر شکل خود را پیدا خواهد کرد، تمامی پنجره ها و درب این محصول دارای پوش پشه بندی مجزا هستند و غیر از این پوش یک درب جدا گانه نیز دارند، برای محافظت بهتر این چادر در باد های شدید چند میخ و طناب نگهدارنده تعبیه شده است تا بتوان چادر مسافرتی را مهار کرد، یک کلاهک روی قسمت بالایی این چادر دیده میشود که برای محافظت بهتر در برابر نفوذ آب بهنگام باران است تمامی درزها آپارات شده و از نفوذ آب در عمق کم جلوگیری میکند، این محصول با ضمانت 5 ساله عرضه میگردد.
چادر مسافرتی 12 نفره فخر ایران
       کد کالا : t.4
195,000 تومان
250,000 تومان
خرید
چادر مسافرتی 12 نفره از شرکت چادر سازی فخر ایران با سازه های عصایی که از دو طرف بشکل ضربدری بداخل بدنه رفته و در انتها روی زمین قرار گرفته و شکل خود را پیدا میکند، تمامی پنجره ها و درب این چادر پوش پشه بندی مجزا دشته و بجز این دارای یک پوش زیپدار مجزا برای درب ها و پنجره ها هستند، چند میخ و طناب نگهدارنده برای محافظت بهتر دارد تا بتوان چادر را در برابر باد روی زمین مهار کرد، یک کلاهک روی قسمت بالایی این چادر مسافرتی دوازده نفره دیده میشود که برای محافظت بهتر در برابر نفوذ آب باران میباشد تمامی درزها آپارات شده و از نفوذ آب در عمق کم جلوگیری میکند، این چادر با ضمانت 5 ساله بفروش میرسد.
چادر هلال احمر 2*3
       کد کالا : helal.23
495,000 تومان
خرید
چادر های هلال احمر برای استفاده های مختلف و گوناگون از جمله اسکان، سفرهای طولانی مدت سیل و زلزله کاربرد داشته و از فلمنت ساخته شده که از سایر چادر های دیگر ضخیم تر میباشد، پایه های نگهدارنده این چادر از آهن رنگ کوره ای سفید ساخته شده است. اسکلت چادر های هلال احمر فنر دار بوده و بهنگام نصب بدنه اصلی چادر زیر این اسکلت متصل میشود، پوش ضد آب چادر هلال احمر از مشمع 0300 بوده و روی اسکلت آن براحتی نصب میگردد، ارتفاع پایه های چادر در چهار سمت چادر 150 سانتیمتر و قسمت وسط آن 210 سانتیمتر است.
چادر هلال احمر 3*4
       کد کالا : helal34
595,000 تومان
خرید
جنس چادر های مسافرتی هلال احمری از فلمنت است که نسبت بسایر محصولات دیگر ضحیم تر است، پایه های این چادر تماما آهنی و ساخته شده با رنگ کوره ای سفید میباشند. اسکلت این چادر فنر دار بود و بهنگام نصب بدنه اصلی چادر زیر این اسکلت متصل میشود، پوش ضد آب چادر هلال احمر روی اسکلت آن نصب میگردد که از مشمع ضد آب 0300 تهیه شده است، ارتفاع پایه ها در چهار سمت چادر 170 سانتیمتر و قسمت وسط آن 210 سانتیمتر میباشد.
آلاچیق پیش ساخته 3*3
       کد کالا : 33333
460,000 تومان
خرید
آلاچیق پیش ساخته از پایه های فلزی با مفاصل آهنی و قوطی های آکاردئونی تولید شده است، پایه های این محصول وزنی در حدود 22.5 کیلوگرم دارند که براحتی قابل حمل و نقل میباشند، پایه ها تا ارتفاع 2.00 از کنار و 3.00 متر از وسط بالا میروند که با پین های فلزی از کناره ها تا چند قسمت مختلف قابل تنظیم هستند، روکش بالایی این محصول از برزنت ضد آب و بسیار ضخیم بوده که از چهار سمت کاملا به پایه ها کیپ شده و برای ثابت ماندن بهتر چسب های دو طرفه روی پایه ها و بدنه روکش آلاچیق تعبیه شده است.
آلاچیق آماده 2*2
       کد کالا : 22222
آلاچیق متحرک 4.5*3
       کد کالا : 34534
چادر مسافرتی کمپینگ دو نفره دو لایه
       کد کالا : 67415
185,000 تومان
220,000 تومان
خرید
این چادر محصولی ضد آب بسیار زیبا و خوش رنگ و کارامد با ابعادی مناسب و ارتفاع کوتاه که طرحی خاص دارد بیشتر برای استفاده های کمپینگ و کوهنوردی است، جنس بدنه چادر مسافرتی از پلیستر بوده و سازه های فایبر گلاسی که با یک کش از وسطشان رد شده است چادر را برپا میکنند، برای ثابت ماندن در برابر باد چند میخ نگهدارنده با طناب دارد که از قسمت بالای چادر میتوان آنرا مهار کرد، درب جلویی چادر بسیار بزرگ است  و یک پوش پشه بندی دوطرف زیپ دارد مجزا از چادر دارد در ضمن درب این محصول همانطور که از شکلش پیداست جلوتر از درب پشه بندی بسته شده که با این کار هم در برابر باد بهتر و ثابت تر میماند و هم میتوان از این قسمت برای نگهداشتن لوازم بیرون چادر استفاده کرد، یک شکاف مثلثی با رنگ طوسی روی قسمت بالایی این چادر کمپینگ دیده میشود که برای تردد هوا تعبیه شده است، یک جای لوازم روی بدنه داخلی این محصول تعبیه شده است.
 چادر مسافرتی 2+4 نفره کمپینگ کلمن
       کد کالا : 002
295,000 تومان
خرید
این چادر مسافرتی با ارتفاعی نسبتا کوتاه مناسب برای استفاده های کوه نوردی و کمپیینگی است، جنس بدنه این چادر از پلیستر ضد آب بوده که تماما از قسمت درزها آپارات شده است، سازه های فایبر گلاس عصایی این چادر را برپا میکند و برای استواری در برابر باد میخ های نگهدارنده دارد که با یک طناب بزمین متصل میشوند، این محصول دو درب از قسمت جلویی خود دارد که یکی از این دو جلوتر قرار گرفته و فضای چادر را دو تکه میکند، دو لچکی برای ورود باد بداخل دارد و پوش پشه بندی در قسمت های ورودی هوا برای جلوگیری از ورود حشرات دارد.
چادر مسافرتی 8 نفره سایباندار
       کد کالا : Dome plus
380,000 تومان
خرید
این محصول چادری کاملا حرفه ای و زیبا از شرکت کلمن است که برای سفرها و اقامت های طولانی تر از آن استفاده میگردد، این محصول دارای بدنه پلیستری و ضد آب بوده که سازه های فایبر گلاسی دارد، دو درب از جلو و یک درب از پشت دارد که درب جلوی آن قابلیت استفاده بعنوان یک سایبان زیبا دارد، بعد از بسته شدن درب و زیپ اولیه این چادر مسافرتی حرفه ای یک فضای دو تکه در داخل این محصول بوجود میاید که میتوان کاملا این دو را از یکدیگر تفکیک کرد، پوش های این چادر از یکدیگر جدا میشوند این محصول دارای یک زیر انداز نیز میباشد.
چادر مسافرتی امریکایی اصل
       کد کالا : eurekamtents
2,350,000 تومان
خرید
این محصول چادر مسافرتی بسیار حرفه ای و بی نظیر با سه پوش مجزا بهاره و پاییزه که جهت استتار در برف، استتار در جنگل و پوش مکمل جهت صد در صد واتر پروف شدن دارد، کف چادر ضخیم تر از سایر قسمت های آن بوده و یک گتر برای دستشویی دارد. هر پوش از چادر در یک کاور مخصوص و لوازم های این چادر در کاور جداگانه بوده که هر چهار تکه داخل یک ساک مادر رفته و جمعا وزنی معادل 14.5 کیلوگرم دارند. داخل این چادر بسیار زیبا و عنکبوتی است و کلا 6 متر مربع میباشد که این طراحی باعث ضد باد شدن این محصول گشته است، ارتفاع این چادر بین 150 تا 160 سانتیمتر است، 9 عصای کاملا حرفه ای از نوع ایستون 7075 داشته که 6 عصا روی پوش اول و 3 عصای دیگر روی پوش دوم نصب میگردد، قسمت پشتی این چادر حرفه ای یک سوراخ جهت خروج اضطراری دارد 
چادر مسافرتی 10 نفره عصایی دوپوش
       کد کالا : tent travel.shuttle.320*240
250,000 تومان
290,000 تومان
خرید
چادر مسافرتی عصایی 10 نفره از جنس پلیستر با کیفیت (اسپانیایی) بوده و مناسب برای استفاده 10 نفر میباشد. چادر سفری عصایی از نوع چادر های ضد آب و سازه های فایبر گلاسی مستحکم با کش مرغوب است که همراه آن یک پوش بلند جدا شونده روی قسمت بالایی چادر ، ساک حمل، میخ و طناب نگه دارنده در برابر باد دارد. این چادر دارای پنجره ها و درب اصلی بزرگ زیپدار دو طرفه از داخل و خارج چادر و پوش پشه بندی روی قسمت درب و پنجره ها بجهت تردد هوا میباشد. مناسب برای استفاده خانوادگی و گردشگری است و راهنمای نصب دارد.
 
چادر مسافرتی 4 نفره عصایی
       کد کالا : ch.4
70,000 تومان
خرید
جنس بدنه این چادر سفری از پارچه های پشت نقره ای یا سیلور است و دارای یک پوش پشه بندی متصل به چادر میباشد، تیرک های این چادر تماما فایبرگلاس کشدار هستند و دارای یک درب و پنجره های زیپدار است.
چادر مسافرتی 8 نفره عصایی
       کد کالا : ch.8
110,000 تومان
115,000 تومان
خرید
این چادر مسافرتی 8 نفره است و جنس آن تماما از پارچه های سیلور و یا همان پشت نقره است، این محصول دارای یک پوش پشه بندی متصل به چادر است و تیرکهای عصایی فایبر گلاسی کشدار دارد.
 
چادر مسافرتی 12 نفره عصایی
       کد کالا : ch.12
موجود نمی باشد
خرید
این چادر مسافرتی ساخته شده با پارچه های پشت نقره ای است، این محصول دارای پوش پشه بندی زیپدار متصل به خود است که با یک زیپ از بدنه اصلی چادر جدا شده است، این محصول تیرکهای فایبرگلاسی عصایی کشدار دارد.
چادر مسافرتی فنری 4 نفره نقره
       کد کالا : tent silver.4
70,000 تومان
85,000 تومان
خرید
کوچکترین سایز چادر مسافرتی ایرانی 4 نفره است که از مواد شمعی پشت نقره تشکیل شده است، این چادر ها از مواد نسبتا ساده ای تشکیل شده اند که فنر هایی بصورت مثلثی در چهار طرف خود دارند باید، با ابز شدن فنر ها چادر شکل خود را در همان لحظه پیدا میکند، هنگام خرید یک چادر فنری باید به اندازه قطر فنر ها دقت کرد چون هرچه قطور تر باشند مرغوبیت بهتری داشته و باعث اختلاف قیمت بین آنها میشوند، این چادر فنری چهار نفره یک سال ضمانت فنر دارند چرا که فنر های بسیار با کیفیت برای تولید آنها بکار رفته است. یک پشه بند زیپدار در تمام قسمت های درب و پنجره برای جلوگیری از ورود حشرات و جانوران نیز تعبیه شده است. این چادر دارای یک کوله دو بنده با ابعاد دایره ای شکل است و برای حمل و نقل راحت میباشد.
چادر مسافرتی فنری 6 نفره نقره
       کد کالا : tent silver.6
75,000 تومان
90,000 تومان
خرید
 پارچه نقره استفاده شده در این چادر ها درواقع نوعی پارچه شمعی است که از قسمت پشتی آن نقره ای رنگ میباشد.، این چادر ها از مواد نسبتا ساده ای تشکیل شده اند که فنر هایی بصورت مثلثی در چهار طرف خود دارند باید، هنگامیکه که این فنر ها باز شوند چادر شکل خود را در همان لحظه پیدا میکند، توجه کنید نوع فنرهای استفاده شده این چادر ها هر چه قطور تر باشند مرغوبیت بیشتری داشته و باعث اختلاف قیمت میشوند، چادر های تولید شده ما دارای 1 سال ضمانت فنر هستند چرا که فنر های با کیفیت برای تولید آنها بکار برده میشود. یک پوش پشه بندی زیپدار در تمام قسمت های درب و پنجره برای جلوگیری از ورود حشرات موذی نیز دارد. ساک حمل این نوع چادر دایره ای شکل است وبصورت کوله دوبند است که برای حمل و نقل راحت میباشد.
چادر مسافرتی فنری 8 نفره نقره
       کد کالا : tent silver.8
موجود نمی باشد
خرید
به نوعی از چادر های مسافرتی که از پارچه های شمعی پشت نقره ای تولید میشوند چادر پشت نقره گفته میشود، این چادر ها از مواد نسبتا ساده ای تشکیل شده اند که فنر هایی بصورت مثلثی در چهار طرف خود دارند باید، وقتی که این فنر ها باز شوند چادر شکل خود را در همان لحظه پیدا میکند، باید دقت کرد که نوع فنرهای استفاده شده این چادر ها هر چه قطور تر باشند مرغوبیت بهتری داشته و باعث اختلاف قیمت میشوند، چادر های تولید شده ما دارای 1 سال ضمانت فنر هستند چرا که فنر های بسیار با کیفیت برای تولید آنها بکار برده میشود. یک پوش پشه بندی زیپدار در تمام قسمت های درب و پنجره برای جلوگیری از ورود حشرات نیز تعبیه شده است. ساک حمل این نوع چادر دایره ای شکل است وبصورت کوله دوبند است که برای حمل و نقل راحت میباشد.
صفحه:  1  2  >