>     >  

چادر مسافرتی فروش، تولید و پخش انواع چادر اتوماتیک و کیت، واردات چادر های سفری خارجی با کیفیتهنگام خرید چادر مسافرتی حتما بایستی به راهنمای خرید چادر مسافرتی مراجعه کنید. چرا که زمان انتخاب چادر مسافرتی فاکتورهای متفاوتی دخیل هستند و شما جهت سهولت و استفاده مناسب به این فاکتورها حتما دقت نمائید. فاکتورهای خرید چادر مسافرتی عبارتست از ارتفاع چادر ، چگونگی نصب، میله های نصب چادر، کاربرد، وزن چادر، میزان فضای داخلی چادر و جنس چادر از جمله موارد مهم به شمار می آیند. از تولیدات مرکز تولید انواع چادر مسافرتی در مشهد و تهران می توان چادر مسافرتی اتوماتیک، فنری، چارچوب دار، چادر مسافرتی گنبدی، رودررو، گردشی و حلقه ای را نام برد.

انواع چادر مسافرتی

انتخاب نامناسب چادر سفر می تواند طبیعت گردی شما را با دردسرهی مختلفی همراه کند که حداقل آن برگشتن از سفر و یا مراجعه به یک مسافرخانه ارزان قیمت و بی کیفیت با کوله باری از خاطرات بد است! اما در عوض اگر کمی وقت صرف مطالعه انواع، کیفیت و قابلیت‌های مختلف چادر کنید می توانید در شرایط حساس و در یک شب بارانی و سرد از ین که چنین چادر مقاوم و مطلوبی دارید به خود ببالید!
 
 قیمت چادر های مسافرتی بروز بوده و تست سلامت کالا و خدمات پس از فروش دارند

4
تعداد نظرات : 15          امتیاز:4/5
تعداد کالای موجود: 49 عدد نمايش   آيتم در هر صفحه ترتيب 
صفحه:  1  2  3  >  >> 
چادر مسافرتی اتوماتیک 8 نفره تک پوش fit
       کد کالا : fit.8.1
230,000 تومان
260,000 تومان
خرید
چادر های مسافرتی اتوماتیک براحتی و در مدت زمان یک دقیقه ای جمع و باز میشوند. این چادر دارای چهار پایه اصلی دور تا دور خود بوده که از بالا به یک بازویی متصل میشوند که وقتی در محل خود قرار بگیرند چادرشکل میگیرد. این چادرها با حجم بسته بندی  کوچک و وزنی مناسب داشته و براحتی قابل حمل میباشد. میخ و طناب نگه دارنده برای مهار کردن چادر روی زمین بهنگام باد و طوفان دارد.  تمامی درزها آپارات شده و از نفوذ آب در عمق کم جلوگیری میکند. این محصول دارای خدمات پس از فروش میباشد.
چادر مسافرتی کیت 8 نفره اتوماتیک
       کد کالا : kit.8
230,000 تومان
255,000 تومان
خرید
چادر مسافرتی اتومات به چادر هایی گفته میشود که عملکردی شبیه به یک چتر برای باز شدن دارند، چادر مسافرتی k.i.t از این تکنولوژی بهره برده و برای باز و بسته شدن خود چهار پایه اصلی دور تا دور خود داشته و این پایه ها از بالا یک بازویی دارند وقتی بازویی بالای چادر نگه داشته شود یک میله عمود بر سطح زمین را میتوان براحتی باز کرد که با کشیدن میله ها بسمت عقب زانویی بالای محکم شده و چادر مسافرتی شکل خود را پیدا میکند، جنس بدنه این چادر مسافرتی از پلیستر میباشد و تمام زمان باز و بسته شدن این چادر با یک دقیقه میرسد، این محصول دارای یک سال گارانتی است.
چادر مسافرتی اتوماتیک 8 نفره دو پوش fit
       کد کالا : fit.8.2
285,000 تومان
خرید
چادر مسافرتی اتوماتیک به چادرهای گفته میشود که عملکردی مانند چتر داشته و و دارای چهار پایه در هر گوشه از چادر است  که این پایه ها از بالا با یک بازویی دارند وقتی بازویی بالای چادر نگه داشته شود یک میله عمود بر سطح زمین را میتوان براحتی باز کرد که با کشیدن میله ها به سمت عقب زانویی بالایی محکم شده و چادر شکل میگیرد.  میخ و طناب نگه دارنده برای مهار کردن چادر روی زمین بهنگام باد و طوفان دارد. جنس این چادر از پلیستر ضخیم بوده و تمام پروسه جمع و باز شدن آن یک دقیقه طول میکشد. تمامی درزها آپارات شده و از نفوذ آب در عمق کم جلوگیری میکند. این محصول دارای خدمات پس از فروش میباشد.
چادر مسافرتی کیت 10 نفره اتوماتیک
       کد کالا : kit.10
250,000 تومان
285,000 تومان
خرید
چادر مسافرتی اتومات به چادر هایی گفته میشود که عملکردی شبیه به یک چتر برای باز شدن دارند، چادر مسافرتی k.i.t از این تکنولوژی بهره برده و برای باز و بسته شدن خود چهار پایه اصلی دور تا دور خود داشته و این پایه ها از بالا یک بازویی دارند وقتی بازویی بالای چادر نگه داشته شود یک میله عمود بر سطح زمین را میتوان براحتی باز کرد و کشید تا در محل خود جا بیفتند، سپس بست های دور تا دور چادر را چک کنید تا در جای خود قرار داشته باشند، اکنون چادر شما شکل خود را پیدا کرده است. تمام زمان باز و بسته کردن این چادر سفری به یک دقیقه نمیرسد. میتوانید در صورت نیاز میخ ها و طناب را برای شرایط های مختلف جوی مثل باد و غیره روی زمین فرو کرده و یا ببندید، تمام زمان باز و بسته شدن این چادر با یک دقیقه میرسد، این محصول دارای یک سال گارانتی است.
پوش ضد آب چادر کیت
       کد کالا : poosh.kit
موجود نمی باشد
خرید
پوش دوم چادر کیت از جنس خود چادر که پلیستر ضخیم است میباشد، برای چادر کیت در هر دو سایز 8 و 10 نفره تولید میشود که جهت استفاده آن را بالای سازه چادر قرار داده و از هر چهار گوشه به پایه ها متصل شده و مهار میشود.
چادر مسافرتی f.i.t هشت نفره
       کد کالا : t.2
135,000 تومان
150,000 تومان
خرید
این چادر مسافرتی ساخت شرکت فخر ایران ساخته شده از پارچه های پلیستر است، سازه های عصایی این چادر از دو طرف بشکل ضربدری بداخل بدنه چادر رفته و در انتها روی زمین قرار میگیرد و شکل خود را پیدا خواهد کرد، تمامی پنجره ها و درب این چادر پوش پشه بندی مجزا دشته و بجز این دارای یک پوش زیپدار مجزا برای دریها و پنجره ها هستند، برای محافظت بهتر این چادر مسافرتی چند میخ و طناب نگهدارنده دارد تا بتوان چادر مسافرتی را در برابر باد روی زمین مهار کرد، یک کلاهک روی قسمت بالایی این محصول دیده میشود که برای محافظت بهتر در برابر نفوذ آب باران است تمامی درزها آپارات شده و از نفوذ آب در عمق کم جلوگیری میکند، این چادر مسافرتی با ضمانت 5 ساله بفروش میرسد.
چادر مسافرتی fit ده نفره
       کد کالا : t.3
175,000 تومان
230,000 تومان
خرید
این چادر مسافرتی ساخت شرکت fit است این محصول ساخته شده از پارچه های پلیستر است، سازه های عصایی این چادر از دو طرف بصورت ضربدری بداخل بدنه چادر رفته و در انتها روی زمین قرار میگیرد در اینجا چادر شکل خود را پیدا خواهد کرد، تمامی پنجره ها و درب این محصول دارای پوش پشه بندی مجزا هستند و غیر از این پوش یک درب جدا گانه نیز دارند، برای محافظت بهتر این چادر در باد های شدید چند میخ و طناب نگهدارنده تعبیه شده است تا بتوان چادر مسافرتی را مهار کرد، یک کلاهک روی قسمت بالایی این چادر دیده میشود که برای محافظت بهتر در برابر نفوذ آب بهنگام باران است تمامی درزها آپارات شده و از نفوذ آب در عمق کم جلوگیری میکند، این محصول با ضمانت 5 ساله عرضه میگردد.
چادر مسافرتی 12 نفره فخر ایران
       کد کالا : t.4
195,000 تومان
250,000 تومان
خرید
چادر مسافرتی 12 نفره از شرکت چادر سازی فخر ایران با سازه های عصایی که از دو طرف بشکل ضربدری بداخل بدنه رفته و در انتها روی زمین قرار گرفته و شکل خود را پیدا میکند، تمامی پنجره ها و درب این چادر پوش پشه بندی مجزا دشته و بجز این دارای یک پوش زیپدار مجزا برای درب ها و پنجره ها هستند، چند میخ و طناب نگهدارنده برای محافظت بهتر دارد تا بتوان چادر را در برابر باد روی زمین مهار کرد، یک کلاهک روی قسمت بالایی این چادر مسافرتی دوازده نفره دیده میشود که برای محافظت بهتر در برابر نفوذ آب باران میباشد تمامی درزها آپارات شده و از نفوذ آب در عمق کم جلوگیری میکند، این چادر با ضمانت 5 ساله بفروش میرسد.
چادر مسافرتی فنری دو نفر خواب خارجی
       کد کالا : 68004
145,000 تومان
خرید
چادر مسافرتی دو نفره ساخته شده از پارچه پلیستر و سازه فنری فایبرگلاس میباشد، این محصول دو پنجره و یک درب داشته که هر با توری های زیپدار بوده که ضد ورود حشرات میباشند، در و پنجره ها را میتوان توسط دو قسمتی که در بالای آنها تعبیه شده است جمع کرده و از پشه بند این چادر برای فصول گرم استفاده کرد. درز های این چادر آپارات شده اند و در برابر نفوذ باران مقاوم میباشند، این محصول ساخته شده با کف ضخیم است و یک ساک حمل زیپدارد دارد، وزن بسته بندی بسیار کمی نیز دارد.
چادر سفری چهار نفر خواب خارجی
       کد کالا : 68006
169,000 تومان
خرید
این محصول جهت استفاده 4 نفره بصورت خواب تولید شده است و داخل آن تقریبا 8 نفر برای نشستن استفاده میشود، جنس بدنه از پلیستر و تیرکهای فنری فایبرگلاسی این چادر باعث سریع تر باز و بسته کردن آن میشوند، یک درب و دو پنجره داشته که از سرزیپ های فلزی عالی جهت باز و بسته کردن زیپ آن تشکیل شده اند، بعد از باز کردن آنها توسط گیره ای به قسمت منتها الیه خود بسته میشوند، در و پنجره ها توری داشته و ضد ورود حشرات موذی میباشند، کف این محصول ضخیم بوده و ساک حمل دارد
چادر هلال احمر 2*3
       کد کالا : helal.23
495,000 تومان
خرید
چادر های هلال احمر برای استفاده های مختلف و گوناگون از جمله اسکان، سفرهای طولانی مدت سیل و زلزله کاربرد داشته و از فلمنت ساخته شده که از سایر چادر های دیگر ضخیم تر میباشد، پایه های نگهدارنده این چادر از آهن رنگ کوره ای سفید ساخته شده است. اسکلت چادر های هلال احمر فنر دار بوده و بهنگام نصب بدنه اصلی چادر زیر این اسکلت متصل میشود، پوش ضد آب چادر هلال احمر از مشمع 0300 بوده و روی اسکلت آن براحتی نصب میگردد، ارتفاع پایه های چادر در چهار سمت چادر 150 سانتیمتر و قسمت وسط آن 210 سانتیمتر است.
چادر هلال احمر 3*4
       کد کالا : helal34
595,000 تومان
خرید
جنس چادر های مسافرتی هلال احمری از فلمنت است که نسبت بسایر محصولات دیگر ضحیم تر است، پایه های این چادر تماما آهنی و ساخته شده با رنگ کوره ای سفید میباشند. اسکلت این چادر فنر دار بود و بهنگام نصب بدنه اصلی چادر زیر این اسکلت متصل میشود، پوش ضد آب چادر هلال احمر روی اسکلت آن نصب میگردد که از مشمع ضد آب 0300 تهیه شده است، ارتفاع پایه ها در چهار سمت چادر 170 سانتیمتر و قسمت وسط آن 210 سانتیمتر میباشد.
چادر کوهنوردی دو نفر خواب با لچکی
       کد کالا : 68007
230,000 تومان
خرید
چادر مسافرتی-کوهنوردی بست وی ساخته شده از پلیستر با کیفیت و پایه های فایبر گلاسی عصایی که از بدنه این چادر عبور کرده و باعث شکل گیری و نصب این چادر میشوند، یک پوش پشه بندی محافظ که از توری تشکیل شده و در برابر ورود حشرات موذی در این چادر تعبیه شده که از درب اصلی این محصول کاملا جداگانه با سرزیپهای فلزی با کیفیت نصب میگردد، درزهای این محصول کاملا آپارات شده و یک لایه پرس پلاستیکی یک تکه روی تمامی درزها خورده تا باعث شود در برابر نفوذ آب بهنگام بارش باران مقاومت داشته باشد، پلیستر بدنه این چادر در برابر آتش تا حدی مقاومت دارد و کف این محصول ضخیم است، طراحی این چادر بصورت ضد باد است و با شکل خاص خود و نیز میخ و طناب نگهدارنده ای که دارد میتوان آنرا در برابر باد مقاوم کرد، دو لچکی برای جلوگیری از ورود باد بداخل چادر داشته که هر کدام بصورت جداگانه و دوتایی قابل نصب میباشند و البته کارایی دیگری دارند که بعد از نصب هر دو لچکی از قسمت بالایی پارچه ای بلند تعبیه شده که هر دو لچکی را بیکدیگر نصب میکند و یک اتاقک جدید ایجاد میشود که میتوان چادر را دو تکه حساب کرده و هم بعنوان یک اتاقک و یا انباری از آن بهنگام شب استفاده نمود، با این مشخصات باید اشاره کرد که در حقیقت این چادر کوهنوردی دو درب دارد و در دو سمت دو پنجره کوچک بصورت هواکش دارد، کل این مجموعه در یک ساک حمل کوله ای که میتوان بزیر کوله بزرگ نصب شود قرار دارد. 
چادر مسافرتی سایبان دار سه نفره خواب
       کد کالا : 68012
149,000 تومان
165,000 تومان
خرید
چادری با سایبانی بسیار کارامد و زیبا که میتوان در فصل گرما براحتی توسط دو پایه فلزی تاشویی که دارد و از آلمینیوم ساخته شده آنرا نصب کرد و زیر تا داخل چادر را سایه انداخت، این چادر ساخته شده از پارچه های پلیستر با کیفیت بوده و  تیرکهای آن فایبرگلاس عصایی است و براحتی قابل نصب و جمع آوری میباشد، کف چادر ضخیم بوده و این محصول در برابر نفوذ حشرات یک توری زیپدار با کیفیت داشته که جدا از درب اصلی چادر نصب میگردد، میخ و طناب نگهدارنده جهت مهار کردن این محصول در برابر باد دارد و بدلیل ارتفاع کوتاهی که دارد طراحی آن ضد باد است، کل این محصول داخل یک ساک حمل زیپدار قرار دارد.
چادر مسافرتی 4 نفر خوابیده با لچکی دو طرفه
       کد کالا : 68014
290,000 تومان
خرید
جنس بدنه این محصول ساخته شده از پلیستر با کیفیت بوده که در برابر آتش تا حدی مقاوم است، درزهای این چادر کاملا آب بند بوده و با یک روکش پلاستیکی چسبدار تمام دوخت ها پرس شده اند که این چادر را در برابر نفوذ آب مقاوم مینمایند، کف چادر سفری ضخیم بوده و دارای دو لچکی ضد باد توری دار میباشند که از دو سمت چادر تا 1 متر جلو آمده و این محصول را در برابر باد های جانبی مقاوم میکنند، از قسمت بالایی این دو لچکی یک چارچه تعبیه شده که میتواند آنها را بسته و به یک اتاقک یا انباری تبدیل کند البته دو لچکی این چادر مسافرتی بصورت جداگانه قابل نصب میباشند و یا درصورتی که نیاز نباشد میتوان آنها را نصب نکرد، با این توضیحات این محصول بعد از نصب دو لچکی از دو درب مستقل شکل میابد، البته درب اصلی چادر یک توری پشه بندی جهت باز گذاشتن در فصل گرما داشته که بصورت جداگانه با زیپ به بدنه محصول متصل میشود، میخ و طناب نگهدارنده این چادر سفری را میتوان درشرایط جوی بادی بزمین، درخت و یا هر چیز دیگری که در نزدیکی چادر وجود دارد نصب کرد و این محصول را مهار کرد، تیرکهای فایبرگلاسی از جنس مرغوب و انعطاف پذیر دارد و کل این مجموعه در یک ساک حمل زیپدار با کیفیت عرضه میگردد.
چادر سفری 3 نفره خواب با لچکی ضد باد
       کد کالا : 68046
275,000 تومان
295,000 تومان
خرید
جنس بدنه این چادر از چلیستر با کیفیت تهیه شده و تمام درز های آن بصورت آپاراتهای چسبدار پرس شده است تا در برابر نفوذ آب باران مقاومت داشته باشد و بدنه آن در برابر آتش مقاومت دارد، تیرکهای چادر از نوع فایبرگلاسی انعطاف پذیر است که براحتی میتواند به بدنه این چادر شکل دهد، بجهت عدم نفوذ حشرات موذی این چادر دارای توری زیپدار در ورودی است که کاملا جدا از درب اصلی چادر به بدنه متصل میشود، دو سمت این چادر دو لچکی ضد باد دیده میشود که هر یک بصورت جداگانه قابل نصب میباشند البته در صورتیکه هر دو لچکی نصب باشند از قسمت بالایی درب چادر یک پارچه بلند اضافی دوخته شده که به دو لچکی نصب میشود و تشکیل یک اتاقک یا انباری میدهد، این محصول دارای دو درب جداگانه میشود، طراحی کلی این محصول با ارتفاع مناسبی که دارد باعث ضد باد بودن میشود ولی با این حال میخ و طناب نگهدارنده جهت باد های زیاد داشته تا بتوان آنرا مهار کرد،این چادر سفری یک ساک حمل زیپدار دارد. 
چادر مسافرتی ساحلی
       کد کالا : 68044
69,000 تومان
خرید
چادر مسافرتی ساحلی بست وی محصولی برای استفاده کنار ساحل ساخته شده از پلیستر با پایه های فایبرگلاسی و کف ضخیم است، یکدست میخ نگهدارنده برای اتصال چهار سمت چادر روی زمین داشته و ساک حمل برای نگهداری دارد.
چادر مسافرتی 8 نفره سایباندار
       کد کالا : Dome plus
380,000 تومان
خرید
این محصول چادری کاملا حرفه ای و زیبا از شرکت کلمن است که برای سفرها و اقامت های طولانی تر از آن استفاده میگردد، این محصول دارای بدنه پلیستری و ضد آب بوده که سازه های فایبر گلاسی دارد، دو درب از جلو و یک درب از پشت دارد که درب جلوی آن قابلیت استفاده بعنوان یک سایبان زیبا دارد، بعد از بسته شدن درب و زیپ اولیه این چادر مسافرتی حرفه ای یک فضای دو تکه در داخل این محصول بوجود میاید که میتوان کاملا این دو را از یکدیگر تفکیک کرد، پوش های این چادر از یکدیگر جدا میشوند این محصول دارای یک زیر انداز نیز میباشد.
چادر مسافرتی چهار نفره حرفه ای دو پوش
       کد کالا : 68003
460,000 تومان
495,000 تومان
خرید
چادری بسیار با کیفیت و زیبا بدون هیچ گونه زائده در اطراف دوخت ها و پرسها، ساخته شده از جنسی بسیار مرغوب پلیستر 190t pu ، 2000 میلی متری پوشش داده شده است. این چادر کمپینگ در برابر آتش و سوختگی مقاوم طراحی شده است و ساختار کلی این چادر طوری طراحی شده که تا حد زیادی ضد باد باشد، پوش دوم این چادر باعث میشود تا در برابر نفوذ آب مقاومت بیشتری از خود نشان داده و در ضمن تمامی درزهای این محصول آپارات شده است تا از نخ های دوخت آب نفوذ نکند، این محصول ساخت شرکت بست وی و پاویلو طراحی ضد حشره نیز دارد به اینصورت که یک توری ضد حشرات جدا از درب و پنجره ها روی این چادر تعبیه شده است، میخ و طناب نگهدارنده در شرایط آب و هوایی طوفانی دارد که میتوان چادر را بزمین و یا به درخت یا هرجایی که در دسترس باشد متصل کرد، ساک حمل و نقل بسیار زیبا تمامی این محصول و متعلقاتش را در خود جای میدهد 
چادر مسافرتی حرفه ای سایباندار دو پوش شش نفر خواب بلند
       کد کالا : 68016
590,000 تومان
595,000 تومان
خرید
جنس چادر مسافرتی
چادر مسافرتی 10 نفره عصایی دوپوش
       کد کالا : tent travel.shuttle.320*240
250,000 تومان
290,000 تومان
خرید
چادر مسافرتی عصایی 10 نفره از جنس پلیستر با کیفیت (اسپانیایی) بوده و مناسب برای استفاده 10 نفر میباشد. چادر سفری عصایی از نوع چادر های ضد آب و سازه های فایبر گلاسی مستحکم با کش مرغوب است که همراه آن یک پوش بلند جدا شونده روی قسمت بالایی چادر ، ساک حمل، میخ و طناب نگه دارنده در برابر باد دارد. این چادر دارای پنجره ها و درب اصلی بزرگ زیپدار دو طرفه از داخل و خارج چادر و پوش پشه بندی روی قسمت درب و پنجره ها بجهت تردد هوا میباشد. مناسب برای استفاده خانوادگی و گردشگری است و راهنمای نصب دارد.
 
چادر مسافرتی کمپینگ دو نفره دو لایه
       کد کالا : 67415
185,000 تومان
220,000 تومان
خرید
این چادر محصولی ضد آب بسیار زیبا و خوش رنگ و کارامد با ابعادی مناسب و ارتفاع کوتاه که طرحی خاص دارد بیشتر برای استفاده های کمپینگ و کوهنوردی است، جنس بدنه چادر مسافرتی از پلیستر بوده و سازه های فایبر گلاسی که با یک کش از وسطشان رد شده است چادر را برپا میکنند، برای ثابت ماندن در برابر باد چند میخ نگهدارنده با طناب دارد که از قسمت بالای چادر میتوان آنرا مهار کرد، درب جلویی چادر بسیار بزرگ است  و یک پوش پشه بندی دوطرف زیپ دارد مجزا از چادر دارد در ضمن درب این محصول همانطور که از شکلش پیداست جلوتر از درب پشه بندی بسته شده که با این کار هم در برابر باد بهتر و ثابت تر میماند و هم میتوان از این قسمت برای نگهداشتن لوازم بیرون چادر استفاده کرد، یک شکاف مثلثی با رنگ طوسی روی قسمت بالایی این چادر کمپینگ دیده میشود که برای تردد هوا تعبیه شده است، یک جای لوازم روی بدنه داخلی این محصول تعبیه شده است.
 چادر مسافرتی 2+4 نفره کمپینگ کلمن
       کد کالا : 002
295,000 تومان
خرید
این چادر مسافرتی با ارتفاعی نسبتا کوتاه مناسب برای استفاده های کوه نوردی و کمپیینگی است، جنس بدنه این چادر از پلیستر ضد آب بوده که تماما از قسمت درزها آپارات شده است، سازه های فایبر گلاس عصایی این چادر را برپا میکند و برای استواری در برابر باد میخ های نگهدارنده دارد که با یک طناب بزمین متصل میشوند، این محصول دو درب از قسمت جلویی خود دارد که یکی از این دو جلوتر قرار گرفته و فضای چادر را دو تکه میکند، دو لچکی برای ورود باد بداخل دارد و پوش پشه بندی در قسمت های ورودی هوا برای جلوگیری از ورود حشرات دارد.
چادر مسافرتی امریکایی اصل
       کد کالا : eurekamtents
2,350,000 تومان
خرید
این محصول چادر مسافرتی بسیار حرفه ای و بی نظیر با سه پوش مجزا بهاره و پاییزه که جهت استتار در برف، استتار در جنگل و پوش مکمل جهت صد در صد واتر پروف شدن دارد، کف چادر ضخیم تر از سایر قسمت های آن بوده و یک گتر برای دستشویی دارد. هر پوش از چادر در یک کاور مخصوص و لوازم های این چادر در کاور جداگانه بوده که هر چهار تکه داخل یک ساک مادر رفته و جمعا وزنی معادل 14.5 کیلوگرم دارند. داخل این چادر بسیار زیبا و عنکبوتی است و کلا 6 متر مربع میباشد که این طراحی باعث ضد باد شدن این محصول گشته است، ارتفاع این چادر بین 150 تا 160 سانتیمتر است، 9 عصای کاملا حرفه ای از نوع ایستون 7075 داشته که 6 عصا روی پوش اول و 3 عصای دیگر روی پوش دوم نصب میگردد، قسمت پشتی این چادر حرفه ای یک سوراخ جهت خروج اضطراری دارد 
صفحه:  1  2  3  >  >>