>     >  

چادر مسافرتی فروش، تولید و پخشهنگام خرید چادر مسافرتی حتما بایستی به راهنمای خرید چادر مسافرتی مراجعه کنید. چرا که زمان انتخاب چادر مسافرتی فاکتورهای متفاوتی دخیل هستند و شما جهت سهولت و استفاده مناسب به این فاکتورها حتما دقت نمائید. فاکتورهای خرید چادر مسافرتی عبارتست از ارتفاع چادر ، چگونگی نصب، میله های نصب چادر، کاربرد، وزن چادر، میزان فضای داخلی چادر و جنس چادر از جمله موارد مهم به شمار می آیند. از مرکز تولید انواع چادر مسافرتی در مشهد و تهران می توان چادر مسافرتی  فنری ، چارچوب دار، چادر مسافرتی گنبدی، رودررو، گردشی و حلقه ای را نام برد.

انواع چادر مسافرتی

انتخاب نامناسب چادر سفر می تواند طبیعت گردی شما را با دردسرهی مختلفی همراه کند که حداقل آن برگشتن از سفر و یا مراجعه به یک مسافرخانه ارزان قیمت و بی کیفیت با کوله باری از خاطرات بد است! اما در عوض اگر کمی وقت صرف مطالعه انواع، کیفیت و قابلیت‌های مختلف چادر کنید می توانید در شرایط حساس و در یک شب بارانی و سرد از ین که چنین چادر مقاوم و مطلوبی دارید به خود ببالید!

4
تعداد نظرات : 13          امتیاز:4/5
تعداد کالای موجود: 36 عدد نمايش   آيتم در هر صفحه ترتيب 
صفحه:  1  2  > 
چادر مسافرتی کیت 8 نفره اتوماتیک
       کد کالا : kit.8
موجود نمی باشد
خرید
چادر مسافرتی اتومات به چادر هایی گفته میشود که عملکردی شبیه به یک چتر برای باز شدن دارند، چادر مسافرتی k.i.t از این تکنولوژی بهره برده و برای باز و بسته شدن خود چهار پایه اصلی دور تا دور خود داشته و این پایه ها از بالا یک بازویی دارند وقتی بازویی بالای چادر نگه داشته شود یک میله عمود بر سطح زمین را میتوان براحتی باز کرد که با کشیدن میله ها بسمت عقب زانویی بالای محکم شده و چادر مسافرتی شکل خود را پیدا میکند، جنس بدنه این چادر مسافرتی از پلیستر میباشد و تمام زمان باز و بسته شدن این چادر با یک دقیقه میرسد، این محصول دارای یک سال گارانتی است.
چادر مسافرتی کیت 10 نفره اتوماتیک
       کد کالا : kit.10
270,000 تومان
285,000 تومان
خرید
چادر مسافرتی اتومات به چادر هایی گفته میشود که عملکردی شبیه به یک چتر برای باز شدن دارند، چادر مسافرتی k.i.t از این تکنولوژی بهره برده و برای باز و بسته شدن خود چهار پایه اصلی دور تا دور خود داشته و این پایه ها از بالا یک بازویی دارند وقتی بازویی بالای چادر نگه داشته شود یک میله عمود بر سطح زمین را میتوان براحتی باز کرد و کشید تا در محل خود جا بیفتند، سپس بست های دور تا دور چادر را چک کنید تا در جای خود قرار داشته باشند، اکنون چادر شما شکل خود را پیدا کرده است. تمام زمان باز و بسته کردن این چادر سفری به یک دقیقه نمیرسد. میتوانید در صورت نیاز میخ ها و طناب را برای شرایط های مختلف جوی مثل باد و غیره روی زمین فرو کرده و یا ببندید، تمام زمان باز و بسته شدن این چادر با یک دقیقه میرسد، این محصول دارای یک سال گارانتی است.
چادر مسافرتی اتوماتیک 10 نفره کلاهک دار
       کد کالا : SHUTTLE 250
295,000 تومان
خرید
چادر مسافرتی اتوماتیک 10 نفره از چهار طرف بازوهای برای نگهداری از این چادر و شکل دادن به بدنه آن دارد، وقتی این سازه ها شکل خود را گرفت روی قسمت بالایی چادر که یک دایره پلاستیکی بسیار مستحکم دارد با یک فشار کوچک دست کل سازه را توسط فنری که بین خود و چادر دارد روی زمین شکل میدهد و بر روی خود یک کلاهک برای نشان داده نشدن این سازه نیز دارد تمام زمان باز و بسته شدن کمتر از یک دقیقه است، این چادر مسافرتی از پلیستر ضخیم آپارات شده ضد آب ساخته شده است و برای محافظت این چادر در برابر باد میتوان پایه های این محصول را توسط میخ و طناب نگهدارنده روی زمین متصل کرد.
چادر مسافرتی اتوماتیک 10 نفره دو پوش بلند
       کد کالا : shuttle.250.2
موجود نمی باشد
خرید
چادر مسافرتی اتوماتیک به چادرهایی گفته میشود که عملکردی شبیه به یک چتر برای باز شدن دارند، این چادر مسافرتی محصول شرکت شاتل بوده و از چهار طرف بازوهای برای نگهداری از این چادر و شکل دادن به بدنه آن دارد، وقتی این سازه ها شکل خود را گرفت روی قسمت بالایی چادر که یک دایره پلاستیکی بسیار مستحکم دارد با یک فشار کوچک دست کل سازه را روی زمین شکل داد، بعد از این کار یک سازه عصایی سه تکه روی سقف قرار میگیرد و یک پوش ضد آب روی آن کشیده میشود که باعث میشود آب بداخل این چادر نفوذ نکند البته باید گفت که این قسمت مختص باران است و در هوای آفتابی نیازی به این نصب نمیباشد. تمام زمان باز و بسته شدن این چادر از یک دقیقه کمتر است، این چادر از پلیستر ضخیم آپارات شده ضد آب ساخته شده است و برای محافظت این چادر در برابر باد میتوان پایه های این محصول را توسط میخ و طنب نگهدارنده بزمین متصل کرد.
چادر مسافرتی f.i.t هشت نفره
       کد کالا : fit.8
150,000 تومان
185,000 تومان
خرید
این چادر مسافرتی ساخت شرکت فخر ایران ساخته شده از پارچه های پلیستر است، سازه های عصایی این چادر از دو طرف بشکل ضربدری بداخل بدنه چادر رفته و در انتها روی زمین قرار میگیرد و شکل خود را پیدا خواهد کرد، تمامی پنجره ها و درب این چادر پوش پشه بندی مجزا دشته و بجز این دارای یک پوش زیپدار مجزا برای دریها و پنجره ها هستند، برای محافظت بهتر این چادر مسافرتی چند میخ و طناب نگهدارنده دارد تا بتوان چادر مسافرتی را در برابر باد روی زمین مهار کرد، یک کلاهک روی قسمت بالایی این محصول دیده میشود که برای محافظت بهتر در برابر نفوذ آب باران است، این چادر مسافرتی با ضمانت 5 ساله بفروش میرسد.
چادر مسافرتی fit ده نفره
       کد کالا : fit.10
195,000 تومان
230,000 تومان
خرید
این چادر مسافرتی ساخت شرکت fit است این محصول ساخته شده از پارچه های پلیستر است، سازه های عصایی این چادر از دو طرف بصورت ضربدری بداخل بدنه چادر رفته و در انتها روی زمین قرار میگیرد در اینجا چادر شکل خود را پیدا خواهد کرد، تمامی پنجره ها و درب این محصول دارای پوش پشه بندی مجزا هستند و غیر از این پوش یک درب جدا گانه نیز دارند، برای محافظت بهتر این چادر در باد های شدید چند میخ و طناب نگهدارنده تعبیه شده است تا بتوان چادر مسافرتی را مهار کرد، یک کلاهک روی قسمت بالایی این چادر دیده میشود که برای محافظت بهتر در برابر نفوذ آب بهنگام باران است، این محصول با ضمانت 5 ساله عرضه میگردد.
چادر مسافرتی 12 نفره فخر ایران
       کد کالا : fit.12
250,000 تومان
300,000 تومان
خرید
چادر مسافرتی 12 نفره از شرکت چادر سازی فخر ایران با سازه های عصایی که از دو طرف بشکل ضربدری بداخل بدنه رفته و در انتها روی زمین قرار گرفته و شکل خود را پیدا میکند، تمامی پنجره ها و درب این چادر پوش پشه بندی مجزا دشته و بجز این دارای یک پوش زیپدار مجزا برای درب ها و پنجره ها هستند، چند میخ و طناب نگهدارنده برای محافظت بهتر دارد تا بتوان چادر را در برابر باد روی زمین مهار کرد، یک کلاهک روی قسمت بالایی این چادر مسافرتی دوازده نفره دیده میشود که برای محافظت بهتر در برابر نفوذ آب باران میباشد، این چادر با ضمانت 5 ساله بفروش میرسد.
چادر مسافرتی کمپینگ دو نفره دو لایه
       کد کالا : 67415
185,000 تومان
220,000 تومان
خرید
این چادر محصولی ضد آب بسیار زیبا و خوش رنگ و کارامد با ابعادی مناسب و ارتفاع کوتاه که طرحی خاص دارد بیشتر برای استفاده های کمپینگ و کوهنوردی است، جنس بدنه چادر مسافرتی از پلیستر بوده و سازه های فایبر گلاسی که با یک کش از وسطشان رد شده است چادر را برپا میکنند، برای ثابت ماندن در برابر باد چند میخ نگهدارنده با طناب دارد که از قسمت بالای چادر میتوان آنرا مهار کرد، درب جلویی چادر بسیار بزرگ است  و یک پوش پشه بندی دوطرف زیپ دارد مجزا از چادر دارد در ضمن درب این محصول همانطور که از شکلش پیداست جلوتر از درب پشه بندی بسته شده که با این کار هم در برابر باد بهتر و ثابت تر میماند و هم میتوان از این قسمت برای نگهداشتن لوازم بیرون چادر استفاده کرد، یک شکاف مثلثی با رنگ طوسی روی قسمت بالایی این چادر کمپینگ دیده میشود که برای تردد هوا تعبیه شده است، یک جای لوازم روی بدنه داخلی این محصول تعبیه شده است.
 چادر مسافرتی 2+4 نفره کمپینگ کلمن
       کد کالا : 002
295,000 تومان
خرید
این چادر مسافرتی با ارتفاعی نسبتا کوتاه مناسب برای استفاده های کوه نوردی و کمپیینگی است، جنس بدنه این چادر از پلیستر ضد آب بوده که تماما از قسمت درزها آپارات شده است، سازه های فایبر گلاس عصایی این چادر را برپا میکند و برای استواری در برابر باد میخ های نگهدارنده دارد که با یک طناب بزمین متصل میشوند، این محصول دو درب از قسمت جلویی خود دارد که یکی از این دو جلوتر قرار گرفته و فضای چادر را دو تکه میکند، دو لچکی برای ورود باد بداخل دارد و پوش پشه بندی در قسمت های ورودی هوا برای جلوگیری از ورود حشرات دارد.
چادر مسافرتی 8 نفره سایباندار
       کد کالا : Dome plus
380,000 تومان
خرید
این محصول چادری کاملا حرفه ای و زیبا از شرکت کلمن است که برای سفرها و اقامت های طولانی تر از آن استفاده میگردد، این محصول دارای بدنه پلیستری و ضد آب بوده که سازه های فایبر گلاسی دارد، دو درب از جلو و یک درب از پشت دارد که درب جلوی آن قابلیت استفاده بعنوان یک سایبان زیبا دارد، بعد از بسته شدن درب و زیپ اولیه این چادر مسافرتی حرفه ای یک فضای دو تکه در داخل این محصول بوجود میاید که میتوان کاملا این دو را از یکدیگر تفکیک کرد، پوش های این چادر از یکدیگر جدا میشوند این محصول دارای یک زیر انداز نیز میباشد.
چادر  مسافرتی بست وی
       کد کالا : 67171
190,000 تومان
خرید
چادر سفری از شرکت معروف بست با دو لچکی بسیار زیبا و کارامد برای جلوگیری از ورود با است، بدنه چادر از پلیستر بوده و تیرکهای فایبر گلاسی چند تکه که از میان آها کش برای نگهداشتن این قسمت ها تعبیه شده دارد، از لحاظ شکل ظاهری بسیار زیبا و جزو چادر های تک است، پنجره بسیار زیبا و یک درب با آفتاب گیر و یک پوش پشه بندی مجزا از چادر با درب زیپدار دارد، رنگ این چادر چرک تاب بوده و بسیار خوش رنگ میباشد.
چادر مسافرتی امریکایی اصل
       کد کالا : eurekamtents
2,350,000 تومان
خرید
این محصول چادر مسافرتی بسیار حرفه ای و بی نظیر با سه پوش مجزا بهاره و پاییزه که جهت استتار در برف، استتار در جنگل و پوش مکمل جهت صد در صد واتر پروف شدن دارد، کف چادر ضخیم تر از سایر قسمت های آن بوده و یک گتر برای دستشویی دارد. هر پوش از چادر در یک کاور مخصوص و لوازم های این چادر در کاور جداگانه بوده که هر چهار تکه داخل یک ساک مادر رفته و جمعا وزنی معادل 14.5 کیلوگرم دارند. داخل این چادر بسیار زیبا و عنکبوتی است و کلا 6 متر مربع میباشد که این طراحی باعث ضد باد شدن این محصول گشته است، ارتفاع این چادر بین 150 تا 160 سانتیمتر است، 9 عصای کاملا حرفه ای از نوع ایستون 7075 داشته که 6 عصا روی پوش اول و 3 عصای دیگر روی پوش دوم نصب میگردد، قسمت پشتی این چادر حرفه ای یک سوراخ جهت خروج اضطراری دارد 
چادر مسافرتی 12 نفره عصایی دوپوش بلند
       کد کالا : tent travel.shuttle.320*280
270,000 تومان
290,000 تومان
خرید
چادر مسافرتی عصایی 12 نفره از جنس پلیستر با کیفیت (اسپانیایی) بوده و مناسب برای استفاده 12 نفر میباشد. چادر سفری عصایی از نوع چادر های ضد آب و سازه های فایبر گلاسی مستحکم با کش مرغوب است که همراه آن یک پوش بلند جدا شونده روی قسمت بالایی چادر ، ساک حمل، میخ و طناب نگه دارنده در برابر باد دارد. این چادر دارای پنجره ها و درب اصلی بزرگ زیپدار دو طرفه از داخل و خارج چادر و پوش پشه بندی روی قسمت درب و پنجره ها بجهت تردد هوا میباشد. مناسب برای استفاده خانوادگی و گردشگری است و راهنمای نصب دارد.
 
چادر مسافرتی شش نفره کلمبوس
       کد کالا : tackle lake
370,000 تومان
خرید
جنس این چادر مسافرتی از پلیستر ضخیم بوده که تماما از روی دوخت ها آپارات و ضد آب است، این محصول پایه های فلزی در چهار طرف خود دارد و این چهار پایه از بالا به دو تیرک ضربدری ارتباط پیدا میکنند و یک گنبد را تشکیل میدهند، در حقیقت نصب این چادر نیاز به دو نفر داشته و مقداری سخت تر از سایر چادر های مسافرتی دیگر است، کف چادر از جنس بدنه آن بوده و یک درب بزرگ و دو پنجره نیز دارد.
چادر مسافرتی 4 نفره عصایی
       کد کالا : ch.4
70,000 تومان
خرید
جنس بدنه این چادر سفری از پارچه های پشت نقره ای یا سیلور است و دارای یک پوش پشه بندی متصل به چادر میباشد، تیرک های این چادر تماما فایبرگلاس کشدار هستند و دارای یک درب و پنجره های زیپدار است.
چادر مسافرتی 8 نفره عصایی
       کد کالا : ch.8
110,000 تومان
115,000 تومان
خرید
این چادر مسافرتی 8 نفره است و جنس آن تماما از پارچه های سیلور و یا همان پشت نقره است، این محصول دارای یک پوش پشه بندی متصل به چادر است و تیرکهای عصایی فایبر گلاسی کشدار دارد.
 
چادر مسافرتی 12 نفره عصایی
       کد کالا : ch.12
125,000 تومان
135,000 تومان
خرید
این چادر مسافرتی ساخته شده با پارچه های پشت نقره ای است، این محصول دارای پوش پشه بندی زیپدار متصل به خود است که با یک زیپ از بدنه اصلی چادر جدا شده است، این محصول تیرکهای فایبرگلاسی عصایی کشدار دارد.
چادر مسافرتی فنری 4 نفره نقره
       کد کالا : tent silver.4
70,000 تومان
85,000 تومان
خرید
کوچکترین سایز چادر مسافرتی ایرانی 4 نفره است که از مواد شمعی پشت نقره تشکیل شده است، این چادر ها از مواد نسبتا ساده ای تشکیل شده اند که فنر هایی بصورت مثلثی در چهار طرف خود دارند باید، با ابز شدن فنر ها چادر شکل خود را در همان لحظه پیدا میکند، هنگام خرید یک چادر فنری باید به اندازه قطر فنر ها دقت کرد چون هرچه قطور تر باشند مرغوبیت بهتری داشته و باعث اختلاف قیمت بین آنها میشوند، این چادر فنری چهار نفره یک سال ضمانت فنر دارند چرا که فنر های بسیار با کیفیت برای تولید آنها بکار رفته است. یک پشه بند زیپدار در تمام قسمت های درب و پنجره برای جلوگیری از ورود حشرات و جانوران نیز تعبیه شده است. این چادر دارای یک کوله دو بنده با ابعاد دایره ای شکل است و برای حمل و نقل راحت میباشد.
چادر مسافرتی فنری 6 نفره نقره
       کد کالا : tent silver.6
75,000 تومان
90,000 تومان
خرید
 پارچه نقره استفاده شده در این چادر ها درواقع نوعی پارچه شمعی است که از قسمت پشتی آن نقره ای رنگ میباشد.، این چادر ها از مواد نسبتا ساده ای تشکیل شده اند که فنر هایی بصورت مثلثی در چهار طرف خود دارند باید، هنگامیکه که این فنر ها باز شوند چادر شکل خود را در همان لحظه پیدا میکند، توجه کنید نوع فنرهای استفاده شده این چادر ها هر چه قطور تر باشند مرغوبیت بیشتری داشته و باعث اختلاف قیمت میشوند، چادر های تولید شده ما دارای 1 سال ضمانت فنر هستند چرا که فنر های با کیفیت برای تولید آنها بکار برده میشود. یک پوش پشه بندی زیپدار در تمام قسمت های درب و پنجره برای جلوگیری از ورود حشرات موذی نیز دارد. ساک حمل این نوع چادر دایره ای شکل است وبصورت کوله دوبند است که برای حمل و نقل راحت میباشد.
چادر مسافرتی فنری 8 نفره نقره
       کد کالا : tent silver.8
80,000 تومان
100,000 تومان
خرید
به نوعی از چادر های مسافرتی که از پارچه های شمعی پشت نقره ای تولید میشوند چادر پشت نقره گفته میشود، این چادر ها از مواد نسبتا ساده ای تشکیل شده اند که فنر هایی بصورت مثلثی در چهار طرف خود دارند باید، وقتی که این فنر ها باز شوند چادر شکل خود را در همان لحظه پیدا میکند، باید دقت کرد که نوع فنرهای استفاده شده این چادر ها هر چه قطور تر باشند مرغوبیت بهتری داشته و باعث اختلاف قیمت میشوند، چادر های تولید شده ما دارای 1 سال ضمانت فنر هستند چرا که فنر های بسیار با کیفیت برای تولید آنها بکار برده میشود. یک پوش پشه بندی زیپدار در تمام قسمت های درب و پنجره برای جلوگیری از ورود حشرات نیز تعبیه شده است. ساک حمل این نوع چادر دایره ای شکل است وبصورت کوله دوبند است که برای حمل و نقل راحت میباشد.
چادر مسافرتی 10 نفره نقره فنری
       کد کالا : tent silver.10
85,000 تومان
105,000 تومان
خرید
چادر مسافرتی دوخته شده در ایران برای استفاده ده نفر درحالت نشسته میباشد، این چادر ها از مواد نسبتا ساده ای تشکیل شده اند که فنر هایی بصورت مثلثی در چهار طرف خود دارند باید، با رها کردن این فنر ها چادر شکل خود را در همان لحظه پیدا میکند، باید دقت کرد که نوع فنرهای استفاده شده این چادر ها هر چه قطور تر باشند مرغوبیت بهتری داشته و باعث اختلاف قیمت میشوند، چادر های تولید شده ما دارای 1 سال ضمانت فنر هستند چرا که فنر های بسیار با کیفیت برای تولید آنها بکار برده میشود. برای جلوگیری از ورود حشرات یک پوش پشه بندی زیپدار در این محصول تعبیه شده است. ساک حمل این نوع چادر دایره ای شکل است وبصورت کوله دوبند است که برای حمل و نقل راحت میباشد.
چادر مسافرتی فنری 12 نفره نقره
       کد کالا : tent silver.12
90,000 تومان
110,000 تومان
خرید
بزرگترین سایز چار مسافرتی پشت نقره ای 12 نفره میباشد، این چادر ها از مواد نسبتا ساده ای تشکیل شده اند که فنر هایی بصورت مثلثی در چهار طرف خود دارند باید، با ابز شدن فنر ها چادر شکل خود را در همان لحظه پیدا میکند، باید دقت کرد که نوع فنرهای استفاده شده این چادر ها هر چه قطور تر باشند مرغوبیت بهتری داشته و باعث اختلاف قیمت میشوند، این چادر ها یک سال ضمانت فنر دارند چرا که فنر های بسیار با کیفیت برای تولید آنها بکار رفته است. یک پوش پشه بندی زیپدار در تمام قسمت های درب و پنجره برای جلوگیری از ورود حشرات و جانوران نیز تعبیه شده است. ساک حمل این نوع چادر دایره ای شکل است وبصورت کوله دوبند است که برای حمل و نقل راحت میباشد.
چادر مسافرتی فنری 4 نفره سامسونگ
       کد کالا : tent samsung.4
85,000 تومان
100,000 تومان
خرید
چادر مسافرتی سامسونگ نوعی پارچه کره ای است که ضخامت بیشتری دارد، قسمت پشت پارچه این چادر مسافرتی برنگ قسمت جلویی آن است که این موضوع باعث میشود که کیفیت آن بالاتر از چادر های پشت نقره ای شود، این محصول دارای فنر های ضخیمی است که دور تا دور چادر بشکل مثلثی و چهار عدد هستند، وقتی چادر را از ساک حمل خود در آورید براحتی فنر ها از حالت تا خارج شده و چادر باز میشود، فنر این چادر مسافرتی 1 سال ضمانت دارد، یک پوش پشه بندی در تمامی قسمت های درب و پنجره برای جلوگیری از نفوذ حشرات دارد که با زیپ بصورت جداگانه از درب بسته میشود، یک ساک دایره ای کوله ای برای حمل و نقل راحت تر دارد.
چادر مسافرتی فنری 6 نفره سامسونگ
       کد کالا : tent samsung.6
90,000 تومان
105,000 تومان
خرید
چادرهای مسافرتی سامسونگ نوعی پارچه کره ای است که نسبت به نقره ضخامت بیشتری دارد، قسمت پشت پارچه این چادر مسافرتی برنگ قسمت جلویی آن است که این موضوع باعث میشود که کیفیت آن بالاتر از چادر های پشت نقره ای شود، دور تا دور این چادر چهار فنر مثلثی شکل است، وقتی چادر را از ساک حمل خود در آورید براحتی فنر ها از حالت تا خارج شده و چادر باز میشود، فنر این چادر مسافرتی 1 سال ضمانت دارد، یک پشه بند در تمامی قسمت های درب و پنجره برای جلوگیری از نفوذ حشرات موذی دارد که با زیپ بصورت جداگانه از درب بسته میشود، یک ساک دایره ای کوله ای برای حمل و نقل راحت تر دارد.
صفحه:  1  2  >