وان بادی نوزاد

 وان بادی نوزاد

تاريخ : ۱۳۹۷/۱۱/۲

محصولی است که در دهه های اخیر برای نوزادان طراحی و تولید شده است و این به علت مشکلاتی بوده که برای ایمنی و سلامت نوزادان هنگام حمام کردن وجود دارد بنابراین مکان حمام آن ها باید کاملا استاندارد باشد. وان بادی نوزاد در مدل های مختلفی طراحی شده است اما تمامی این مدل ها دارای دیواره ها و قسمت هایی هستند که بدن کودک را ساپورت کرده و عمق و کف آن به اندازه ای است که کودک روی سطح لیز نخواهد خورد. وان بادی در بعضی از مدل ها دارای قسمت هایی برای قرار دادن وسایل حمام بوده و از طرح ها و رنگ های شاد و زیبا برای طرح رو و داخل بدنه استفاده شده است.
اکثر وان های بادی مخصوص نوزادان در ابعادی طراحی شده اند که از ابتدای تولد تا  دوازده ماهگی می توانید کودک دلبندِ خود را در آن حمام کنید. به خاطر وزن سبک و ابعاد کوچک آن چه در حالت بادی و چه بی باد، قابل حمل به تمامی مکان هایی است که احتمال دارد شما کودک خود را به حمام ببرید مانند مسافرت و یا مهمانی در خانه یکی از دوستان یا فامیل هایتان.
از خصوصیات ساختاری وان بادی نوزاد می توان به موادی استفاده شده در تولید آن اشاره کرد. اکثرا از پلاستیک های فشرده اند تا بتوانند باد داخل را در خود محبوس نگه دارند، برای سلامت نوزاد هیچ خطری نداشته باشند و هم چنین از لطافت و نرمی سطحیِ خوبی برخوردار باشند. معمولا در ساخت دریچه بادی این محصول از دریچه های بادی خاصی استفاده می شود تا از خروج باد داخل به بیرون جلوگیری کنند.
چند مورد از مزیت های داشتن یک وان بادی نوزاد برای کودکتان:
•قابلیت حمل و جابه جایی آسان و به هر مکانی، به خاطر حجم و وزن کم.
•سطح نشیمن بسیار راحت و نرم
•اشغال فضای بسیار کم.
•اکثر مدل ها می توانند به عنوان یک استخر کوچک نیز مورد استفاده قرار بگیرند.
•به راحتی تمیز می شود.
•ایمنی بالای نوزاد