سلام، به حساب کاربری خود وارد شوید    ثبت نام کنید     پرداخت سریع

اینتکس سایت

مرکز فروش محصولات بادی

   0 سبدخرید :
محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.
 

 
  • removeClass
موتور قایق پارسان 5 اسب بخار
كد كالا : T-5BMS
تماس بگیرید
این موتور قابل استفاده برای قایق های جی مینی سبک و یا قایق های فایبر گلاس میباشد، موتور قایق پارسان با قیمت بسیار مناسب و ارزان و کیفیت بالا تولید شده و کاملا از یاماها موتور کپی برداری شده است. مواد اولیه به کاربرده شده در ساخت موتور قایق بسیار مرغوب بوده و در برابر خورندگی مقاوم است.
موتور بنزینی قایق پارسان 2 اسب بخار
كد كالا : T-2BMS
تماس بگیرید
این کالا ساخت شرکت پارسان و یکی از محصولات با کیفیت و قیمت مناسب برای انواع قایق های بادی سبک وزن تر میباشد، این موتور وزن و حجم بسیار مناسبی داشته که باعث اذیت شدن قسمت نصب نخواهد شد، برای انواع قایق بادی اکسکروشن، قایق های بادی سیهاوک از 2 الی 4 نفره، قایق چلنجر 3 نفره، قایق مارینر 3 و 4 نفره، قایق های بادی بست وی از سایز های سه نفره و مدل های برزنی، قایق بادی جیمینی 2 و 3 نفره میتوان استفاده نمود.
موتور قایق 8 اسب بخار پارسان
كد كالا : T-8BMS
تماس بگیرید
موتور قایق از شرکت پارسان با توان 8 اسب بخار مناسب برای قایق های جیمینی 3 نفره و بالاتر میباشد. شما میتوانید با قرار دادن این موتور بر روی قایق خود از حرکت با سرعت بالا بر روی آب لذت ببرید. همچنین بدنه ی این موتور بسیار مقاوم بوده و قیمت مناسبی نسبت به مدل های یاماها، سوزوکی و مرکوری دارد.
موتور قایق 15 اسب بخار پارسان
كد كالا : T-15BMS
تماس بگیرید
از این محصول پارسان موتور برای استفاده قایق رانی از قایق های جیمینی 5 نفره به بالا و قایق های فایبر گلاس استفاده میشود. این موتور برای کسانی که تشنه هیجان هستند و علاقه مند به قایقرانی با سرعت بالا میباشند بسیار مناسب میباشد. طراحی این محصول بسیار شیک بوده و قیمت آن نسبت به مدل ها با توان مشابه بسیار مناسب است.
موتور قایق 25 اسب بخار پارسان
كد كالا : T-25BMS
تماس بگیرید
موتوری مناسب برای قایق بادی جیمینی 6 نفره حرفه ای با کف آلمینیوم است، از این محصول برای استفاده قایق های فایبر گلاسی نیز استفاده میشود. طراحی این موتور به گونه ای است که آن را نسبت به آب، گردوغبار و خورندگی بسیار مقاوم کرده و میتوان با سرعت بالا بر روی آب حرکت کرد و از آن لذت برد، در مقایسه با مدل های مشابه خود همچون مرکوری، یاماها، سوزوکی از قیمت بسیار ارزان تری برخوردار است
موتور قایق بنزینی پارسان 3.6 اسب بخار فروش ویژه
كد كالا : T-3.6BMS
موجود نمی باشد
موتور قایق بنزینی پارسان با توان 3.6 اسب بخار، یک محصول مناسب برای قایق های بادی کف فایبر گلاس و انواع قایق های غیر بادی که با عنوان قایق های فایبر گلاس تا ظرفیت 5 نفره شناخته میشوند میباشد، قیمت موتور قایق پارسان مناسب بوده و تمامی قطعات این موتور از یاماها موتور کپی برداری شده و این برند امریکایی در چین تولید میگردد، از انواع قایق های بادی مورد استفاده برای این موتور میتوان به قایق بادی مارینر 4 نفره، جیمینی 2 و 3 نفره نام برد.

Top