سلام، به حساب کاربری خود وارد شوید    ثبت نام کنید     پرداخت سریع

اینتکس سایت

مرکز فروش محصولات بادی

   0 سبدخرید :
محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.
 

تخت خواب فلزی تاشو کمجاتخت خواب مسافرتی تاشو و تخت کمجا


+ برای نمایش توضیحات بیشتر کلیک کنید

یکی از مهمترین لوازم قابل استفاده در سفر ها و همچنین محل کار تخت خواب تاشو است، این تخت خواب ها براحتی قابل حمل ونقل بوده ودر عرض چند دقیقه قابل نصب میباشند، پایه های فلزی آنها باعث استحکام عالی این محصول شده است، از تخت کمجا در کمپینگ ها نیز استفاده میشود چرا که وزن و حجم زیادی را در مسافرت ها اشغال نمیکند، این تخت تاشوی مسافرتی وسیله ای بسیار ارزان قیمت و کارا بوده که توسط شرکت پاویلوی بست وی (تحت لیسانس) امریکا تولید میشود، نمونه های کپی شده که با پایه های آلمینیومی ساخته شده اند بسرعت آسیب دیده و از بین میروند. این تخت خواب های مسافرتی در چهار مدل ساده، دو تکه بعلاوه تشک بادی، سه تکه بعلاوه کیسه خواب، چهار تکه بعلاوه چادر مسافرتی تولید میشوند.  5
تعداد نظرات : 1          امتیاز:5/5
 
  • removeClass
تخت تاشو مسافرتی فروش ویژه
كد كالا : 68065
قیمت : ۴۲۰,۰۰۰   تومان 460,000 تومان
تخت خواب تاشو بسیار راحت و کارامد برای استفاده در سفر و کمپینگ ها و یا در محل کار شما با قابلیت نصب و راه اندازی در 3 دقیقه این، این محصول طرفداران بسیاری دارد چرا که اولا بادی نبوده و بهیچ وجه سوراخ نمیشود و دوما بسیار ارزان تر از خرید یک تخت و تشک معمولی است و در آخر براحتی قابل حمل و نقل است.
تخت خواب تاشو فلزی با تشک بادی فروش ویژه
كد كالا : 68062
قیمت : ۶۴۰,۰۰۰   تومان 680,000 تومان
تخت خواب تاشو با قابلیت باز و بسته شدن در کمتر از 4 دقیقه است باید گفت این محصول قابل استفاده در منزل، ویلا و سفر های شما و حتی لب استخر و برای آفتابگیری یا ماساژ مناسب است و براحتی در کوله خود جا میگیرد، تخت خواب تاشو فوق محصول دو کمپانی قدرتمند بزرگ پاویلو و بست وی است که تخت خواب و پایه های فلزی ساخت پاویلو و تشک بادی ای که روی این تخت فلزی نصب میگردد ساخت بست وی میباشد.
تخت خواب فلزی با تشک بادی و کیسه خواب فروش ویژه
كد كالا : 68063
قیمت : ۸۰۰,۰۰۰   تومان 850,000 تومان
اگر بدنبال یک پکیج کامل و بصرفه با سه کارایی جداگانه تخت خواب، تشک بادی و یک کیسه خواب میباشید این تخت خواب تاشوی فلزی زیبا و با دوام را انتخاب کنید، از این تخت خواب تاشو فلزی میتوانید در منزل، محل کار و سفر ها و یا حتی در جنگل، آفرود و کویر استفاده کنید این تخت خواب بسیار راحت در کمتر از 4 دقیقه آماده استفاده است و ساخت دو شرکت قدرتمند پاویلو و بست وی است که تحت لیسانس امریکا اقدام بساخت و تولید انواع تجهیزات بادی سفری و چادر های مسافرتی و کیسه خواب در دنیا داشته و در سایر کشور ها دارای نمایندگی میباشد.
تخت خواب تاشو مسافرتی بزرگ فروش ویژه
كد كالا : 68068
قیمت : ۷۹۰,۰۰۰   تومان 825,000 تومان
تخت خواب تاشو مسافرتی بسیار کمجا بوده و گزینه مناسبی برای خواب در سفر و کمپینگ و حتی در به صورت دائم در منزل میباشد، تخت های فلزی بست وی با قابلیت نصب و جمع آوری در مدت کوتاه بسیار کارآمد نیز میباشند، تخت تاشو با پایه های فلزی از مقاومت بالایی برخوردار است و میتوان از آن در هر شرایطی استفاده نمود.
تخت خواب تاشو فلزی چادر دار
كد كالا : 67384
موجود نمی باشد
یک تخت خواب فلزی و تاشو زیبا و خوش رنگ، محصولی مقاوم از شرکت بست وی. این کالا از شش پایه محکم و مقاوم تهیه شده و همچنین کیسه خواب بادی نیز برای راحتی بیشتر تعبیه شده که با یک کمربند تثبیت می شود. کاملا مناسب کمپ بوده و با کیف مخصوصش به راحتی قابل حمل است. تشک این تخت دارای بالش نیز است. نسبت به طراحی ظریفی که دارد، وزن زیادی را می تواند تحمل کند.

Top