سلام، به حساب کاربری خود وارد شوید    ثبت نام کنید     پرداخت سریع

اینتکس سایت

مرکز فروش محصولات بادی

   0 سبدخرید :
محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.
 

پمپ های باد اینتکسپمپ باد محصولات بادی intex


+ برای نمایش توضیحات بیشتر کلیک کنید

انواع پمپ بادی فقط جهت باد کردن سایر محصولات بادی اینتکس کاربرد دارند و برای باد کردن لاستیک ماشین موتور و غیره کاربردی ندارند، از جمله محصولات بادی اینتکس که با این پمپ ها باد میشوند: انواع تخت بادی، تشک بادی، مبل بادی، کاناپه بادی،استخر بادی، قایق بادی، جامپینگ و قلعه بادی، وان و استخر بادی و انواع اسباب بازی های اینتکس هستند.
معمولا در هر دسته بندی ای از محصولات اینتکس و بست وی، محصولاتی هستند که پمپ باد نداشته و نیاز به تهیه پمپ باد دارند بعنوان مثال تخت خواب بادی دو نفره اروپایی بدون پمپ تولید میشود، این دسته محصولات بدلیل قیمت های تمام شده برای مصرف کنند ها به اینصورت تولید میشوند تا در صورتیکه خریدار نیازی به استفاده از دو عدد به بالا از این تخت خواب داشت هزینه های پمپ باد آن کم شود، دسته دوم محضولاتی هستند که بهیچ وجه پمپ بادی برای آنها تعبیه نمیشود چراکه در شرایط مختلف نیاز به باد شدن با پمپ های مختلف اینتکس دارند، این محصولات کاملا دربخش توضیحاتی وب سایت قابل مشاهده میباشند و مشخصه ای از پمپ باد ندارند، برای خرید یک پمپ بادی اینتکس حتما دقت نمایید تا طبق نیاز این محصول را تهیه کنید، مشخصات کامل پمپ ها را مطالعه کرده و سپس سفارش خود را اعلام کنید، میتوانید دو تا 3 محصول بادی را با یک پمپ باد برقی باد کنید بشرطی که بین هر محصول پمپ 5 دقیقه استراحت کند.توجه: تمامی مدل های پمپ بادی برقی اینتکس و بست وی شامل 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس ایران است.


پمپ های بادی این سایت بدون خرید محصول مرتبط بصورت جداگانه بفروش نمیرسند. 

  4
تعداد نظرات : 8          امتیاز:4/5
 
  • removeClass
پمپ باد دستی کوچک اینتکس
كد كالا : 69613
قیمت : ۱۷,۰۰۰   تومان
از این مدل پمپ باد برای باد کردن لوازم های کوچک اینتکس همچون بالش های بادی و استخر ها و وان های کوچک حمام استفاده میشود، لوازم دیگری مثل اسباب بازی های کوچک را نیز باد میکند که البته تماما محصولات شرکت اینتکس و بست وی میباشند، قیمت این محصول بسیار ارزان بوده و مناسب لوازمی است که ارزش ریالی بالایی ندارند.
پمپ باد سوزنی بست وی
كد كالا : 62008
قیمت : ۱۷,۰۰۰   تومان
این پمپ مناسب برای باد کردن محصولات بادی کوچک مانند وان، بالش و استخرهای بادی می باشد. همچنین با استفاده از این مدل پمپ، میتوان اسباب بازی های مختلفی را باد کرده و از آنها استفاده کرد. این کالا از نظر قیمت ارزان بوده و بیشتر برای باد کردن محصولاتی استفاده میشود که قیمت چندان زیادی ندارند.
پمپ برقی اینتکس فروش ویژه
كد كالا : 66620
قیمت : ۱۵۸,۰۰۰   تومان 180,000 تومان
از این محصول برای باد کردن سایر لوازم بادی اینتکس با برق استفاده میشود این پمپ باد لوازمی همچون تخت و تشک بادی، مبل و کاناپه بادی، استخر و قایق بادی، جکوزی و لبه استخر های پیش ساخته بادی اینتکس و سایر لوازم دیگر را باد میکند.
پمپ باد دستی اینتکس سایز ۱
كد كالا : 68612
قیمت : ۳۰,۰۰۰   تومان
پمپ بادی دستی اینتکس تنها برای باد کردن محصولات بادی کاربرد دارد، از این پمپ ها نمیتوان برای باد کردن لاستیک ماشین و دوچرخه یا توپ های ورزشی استفاده کرد، پمپ های باد اینتکس بسیار کم وزن بوده و براحتی قابل حمل و نقل حتی در کوله پشتی است. از این پمپ برای باد کردن محصولات بادی کوچک استفاده میشود.
پمپ باد برقی و فندکی intex فروش ویژه
كد كالا : 66632
قیمت : ۱۹۰,۰۰۰   تومان 225,000 تومان
پمپ برقی با توان متوسط برای باد کردن سایر لوازم بادی: تخت بادی, تشک بادی, مبل بادی, کاناپه بادی, قایق بادی, انواع جامپینگ و قلعه بادی, جکوزی بادی, اسباب بازی بادی و سایر لوازم های بادی. این پمپ هم میتواند از برق شهری و هم فندک ماشین انرژی خود را جهت باد کردن محصولات بادی، تامین کند.
پمپ برقی و شارژی اینتکس فروش ویژه
كد كالا : 66622
قیمت : ۳۵۰,۰۰۰   تومان 370,000 تومان
از پمپ برقی و شارژی میتوان برای باد کردن سایر محصولات بادی استفاده کرد ولی بهتر است اشاره شود که این محصول مناسب برای انواع قایق بادی و تشک های کمپینگی میباشد، در شرایطی که دسترسی به برق نباشد از این محصول استفاده میگردد. یک وسیله بسیار کارآمد هنگام سفر کردن به مکان هایی مانند ساحل برای باد کردن قایق بادی میباشد.
پمپ برقی باطری خور اینتکس
كد كالا : 68638
قیمت : ۹۰,۰۰۰   تومان
پمپی بسیار کارامد جهت استفاده در مکان هایی که برق نبوده و حتی شارژ نیز دچار مشکل است از این محصول اینتکس میتوانید جهت باد کردن انواع محصولات بادی مانند قایق بادی یک تا 6 نفره، چادر بادی و... استفاده نمایید. همچنین این پمپ قابلیت خالی کردن باد کالا را نیز دارد. بهتر است برای زمان طولانی تر باد کردن توسط این پمپ از باطری های آلکالاین که عمری طولانی تر دارند استفاده نمایید.
پمپ باد برقی حرفه ای اینتکس
كد كالا : 66624
قیمت : ۲۶۰,۰۰۰   تومان
این پمپ باد مناسب برای استفاده انواع محصولات بادی از جمله تخت خواب های بادی و تشک و قایق است، توان بالاتری نسبت به پمپ برقی معمولی با کد 66620 دارد. این کالا برای مکان هایی که به برق شهری دسترسی دارید مناسب تر از پمپ های دستی است. زیرا عمل باد کردن راحت تر انجام میگیرد و مدت زمان باد شدن نیز کاهش پیدا میکند.
پمپ دستی سایز 2 بست وی
كد كالا : 62003
موجود نمی باشد
این پمپ برای باد کردن محصولات بادی که نسبت به سایر کالاها از حجم بیشتری برخوردار هستند، مناسب است. مانند انواع تشک، تخت خواب، قایق، استخر با سایز بزرگ، پارک بادی، جامپینگ و غیره. پمپ های دستی در سه سایز تولید میشوند که هر سه را میتوان در همین دسته بندی مشاهده کنید.
پمپ برقی بست وی
كد كالا : 62056
موجود نمی باشد
یکی از پمپ های باد برقی بسیار پر فروش که توان نسبتاً خوبی برای محصولات بادی دارد مدل 62056 است. از ویژگی های آن میتوان به داشتن وزن کم پمپ اشاره کرد. دارای دو نازل که به وسیله آن میتوانید انواع محصولات بادی را پر و خالی و در زمان خود صرفه جویی کنید.
پمپ باد بست وی سایز 2
كد كالا : 62002
موجود نمی باشد
این محصول مناسب برای باد کردن سایر لوازم بست وی و اینتکس است، پمپ باد فوق قابلیت باد کردن سایر محصولات این سایت را دارد ولی برای استفاده لاستیک ماشین و دوچرخه و یا هر محصول بادی دیگری مناسب نیست، با قیمت ارزان جهت کمک بیشتر به خریداران لوازم های این سایت بفروش میرسد.
پمپ باد دستی اینتکس سایز 3
كد كالا : 68605
موجود نمی باشد
پمپ بادی با سایزی بزرگتر و توانی بهتر نسبت به شماره یک محصولی مناسب برای باد ردن انواع محصولات بادی اینتکس همچون تخت و تشک های بادی و انواع کاناپه و قایق میباشد. مدت زمان باد زدن توسط پمپ های دستی نسبت به برقی زیاد میباشد اما این پمپ ها برای مکان هایی که دسترسی به برق شهری ویا فندک ماشین ندارید، مناسب است.
پمپ باد دستی اینتکس سایز 4
كد كالا : 68615
موجود نمی باشد
برای خرید این پمپ باد باید در نظر داشت که سایز این محصول نسبت به سایر پمپ های دیگر بزرگتر است و در واقع برای حمل این پمپ باید فضای مناسبی داشت. این مدل مناسب برای باد کردن محصولات بادی نسبتا بزرگ مانند تخت بادی، تشک بادی، قایق بادی و.. میباشد. قیمت این محصول نسبت به مدل های کوچکتر مقرون به صرفه است.
پمپ باد پدالی اینتکس
كد كالا : 69611
موجود نمی باشد
از پمپ های پدالی برای رحت تر باد کردن استفاده میشود ولی باید دقت داشت که سرعت باد کردن این پمپ ها کمتر از نوع دستی است چرا که برای بازگشت بسمت بالا از یک دریچه باد باید پمپ را از هوا پر کند، کار کردن با این پمپ بادی بسیار راحت است و کافیست اینکار با فشار پا روی پمپ باد انجام شود که بعد از برداشتن پا مخزن باد مجددا پُر میگردد.
پمپ باد پدالی بزرگ اینتکس
كد كالا : 68610
موجود نمی باشد
محصول پمپ باد پدالی برای باد کردن سایر لوازم بادی: تخت خواب بادی, تشک بادی, مبل بادی, کاناپه بادی, تفریحات آبی و... میباشد. عمل باد کردن توسط پمپ پدالی نسبت به دستی راحت تر، سریع تر و با پا انجام میگرد اما این محصول نسبت به مدل برقی آن ضعیف تر است. از این پمپ برای خالی کردن باد محصولات نیز میتوان استفاده کرد.
پمپ برقی ماشینی اینتکس
كد كالا : 66626
موجود نمی باشد
پمپ برقی ماشینی مناسب برای استفاده در سفر های شما با قابلیت باد کردن سایر لوازم بادی. این پمپ در هنگام خالی کردن لوازم بادی نیز بشما کمک خواهد کرد. از این محصول میتوان برای باد کردن انواع تخت بادی، تشک بادی، قایق بادی و... در مکان هایی دسترسی به برق شهری ندارید مانند کویرها، دریا و غیره، استفاده کرد.
پمپ باد برقی متفرقه
كد كالا : ASTERMAY
موجود نمی باشد
این پمپ بادی متفرقه بوده و برای باد کردن سایر لوازم بادی نمایندگی اینتکس و بست وی بکار برده میشود. مناسب برای استفاده در مکان هایی که به برق شهری دسترسی مستقیم دارید. این پمپ نسبت به پمپ های دستی و پدالی قدرت بیشتری دارد اما نسبت به پمپ های برقی اینتکس ضعیف تر میباشد.
پمپ باد برقی پرتوان چند کاره اینتکس
كد كالا : 68609
موجود نمی باشد
پمپ برقی با توان بسیار عالی برای باد کردن سایر لوازم بادی: تخت بادی, تشک بادی, مبل بادی, کاناپه بادی, قایق بادی, انواع جامپینگ و قلعه بادی, جکوزی بادی, اسباب بازی بادی و سایر لوازم های بادی عملکرد بصورت ضربه ای برای باد شدن بیشتر محصولات بادی است.
پمپ باد دستی اینتکس سایز 2
كد كالا : 68614
موجود نمی باشد
میتوان از پمپ دستی با سایز 2 جهت سایر محصولات بادی که حجم بیشتری دارند استفاده نمود، این محصولات شامل انواع تخت خواب، تشک، قایق، استخر های بزرگتر، جامپینگ ها و لوازم اسباب بازی با سایز بزرگ، پارک های بادی آبی میباشند، البته پمپ بزرگتر از این سایز نیز تولید میگردد که در همین قسمت موجود است.

Top